Дайверські курси

Все про інші види спорту
Відповісти
Аватар користувача
Zippo
Повідомлень: 9
З нами з: Вів, 25 жовтня 2011, 14:48
Гравець команди: Радехів
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Дайверські курси

Повідомлення Zippo »

Всім привіт. Хотів би поділитись з форумчанами жирною акцією від Львівського дайв-клубу «Nemo». Рівно місяць, в період з 09.01.12 по 09.02.12 у Львівському аквапарку Пляж, «Nemo» буде проводити безприцидентну акцію −50% на курс PADI OWD. Для тих хто в танку, курс PADI Open Water Diver — це перший серйозний дайверський сертифікат, який дозволить вам занурюватись без інструктора на глибину до 18 метрів. Якщо ви ще ніколи не пірнали і не знаєте чи вам це потрібно, ви можете скористатись «пробним зануренням» і вже тоді прийняти рішення. Після того як ви пройдете навчання, весною для закріплення навиків на о. Задорожнє ви пірнете до затонулого автобуса та легенданого автомобіля — «Запорожець». Кілька фото з попередніх дайвів а також два відео — «Дайвінг в акваріумі» та «Фан-дайвінг в аквапарку».

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
P.S. Мопед не мій, але якщо будуть якісь питання, спробую відповісти.
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of"
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Дайверські курси

Повідомлення Yelik »

Zippo

скільки коштує ваш курс і скільки часу потрібно для його проходження?
Аватар користувача
Zippo
Повідомлень: 9
З нами з: Вів, 25 жовтня 2011, 14:48
Гравець команди: Радехів
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Дайверські курси

Повідомлення Zippo »

Yelik писав:Zippoскільки коштує ваш курс і скільки часу потрібно для його проходження?
Yelik, курс не мій а мого інструктора у якого я вчився три роки тому, чим дуже задоволений, а йому просто помагаю, щоб мати з ким потім їздити на дайв-сафарі.

Курс зі знижкою 1750 грн + ~ 250 грн буде коштувати аквапарк (в залежності в який час ходити). Кус включає 5 теоретичних та 5 практичних занять. Теорія і практика все в один день на протязі 3-ох годин + один день на здачу екзамену + весною один день на озері, для закріплень знань. Короче, на протязі тижня по 3 години тре буде потратити.
Our projects: extreme, ropejumping, diving. "Do not squander time. That is the stuff life is made of"
Відповісти