Мета створення форуму

Закрито
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Мета створення форуму

Повідомлення Yelik »

На думку створити сайт наштовхнув випадок. Кілька років тому ми із знайомими, зібрали дві команди, купили мяч, винайняли зал і грали у волейбол. Пізніше, в когось з`явилась малеча, хтось став працювати багато :), а комусь просто надоїло і в результаті, вже достатньої кількості людей не збиралось... на тому все і припинилось :(

Орієнтовно рік тому, вирішив знову зібрати тих дві команди, щоб знову після роботи побавитись в улюблену гру. Ніби всі були не проти, ніби і діти виросли, і робота дозволяла, але зібрати хоча б 8-10чол. так і не вдалось.

От тоді і прийшла до мене думка, щоб створити ресурс, де кожен бажаючий міг би приєднатись до команди, якій бракує гравців або ж створити свою власну команду. Обмінятись інформацією про спортзали, їх умови і т.д. Але думка думкою і залишилась. На автофорумі створив тему і вдалось зібрати дві команди для гри. Але постало питання залу :mrgreen: Знайшли зал. І вже збирались та грали. На початку літа там затіяли ремонт. Другий зал, ще один ремонт. А як можна було б швидко знайти і зал, а при потребі і команду, якщо б був такий ресурс? Я знову згадав за свою ідею і таки довів її до логічного кінця. Так і був створений даний ресурс, надіюсь він допоможе в майбутньому не одній людині.

P.S. Так як цей форум для мене перший, тому не всі побажання щодо його роботи можуть відразу бути враховані, мені може знадобитись час для їх вирішення разом з фахівцями.
Vuhasty
Повідомлень: 29
З нами з: Чет, 06 серпня 2009, 12:52
Контактна інформація:

Re: Мета створення форуму

Повідомлення Vuhasty »

Було би непогано, створити розділ з правилами, навіть якщо там все просто :D
Закрито