Болить коліно!

Розмови на будь-які теми.
Відповісти
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Болить коліно!

Повідомлення Yelik »

Маю таку проблемку. Десь 4 роки назад, мав не дитячу травму коліна на лижах. На лижах був всього 3 рази і от останнього зі всього розгону коліном зафігачив в льодяні брили, перелому не було, але внутрішній крововилив і 15хв катуляння на снігу було :mrgreen: Тепер почали грати у волейбол і я його "почув" :( Тоді ходив до лікаря, він дивився, обмацав вздовж і поперек, сказав що нічого страшного. Може хтось порадити якісь креми або що?
vovik
Повідомлень: 16
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 07:41
Контактна інформація:

Re: Болить коліно!

Повідомлення vovik »

Єлік, як ти знаєш, я недавно мав теж травму не кислу.
А з колінами то вічний клопіт. Можу тобі дати дуже хорошу Карловарську мазь. Я коли їздив з турами по Чехії то закупився. Попробуєш. Нагадай мені наступного разу перед грою щоб я взяв.
Дуже гарно допомагає при вивихах, забоях, болях в суглобах. Перевірено неодноразово! ;)
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Re: Болить коліно!

Повідомлення Rayan »

Якщо проблема у звязках(а скоріш за все так і є ) то є ще фіналгол (пекуча зараза але дієва).
Маю аналогічну проблему (присідав з завеликою масою :twisted: ).
Якщо не звязки, а щось типу мініска, ну тоді = еластичний бинт і без героїзму. :D
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Болить коліно!

Повідомлення Yelik »

vovik писав:Нагадай мені наступного разу перед грою щоб я взяв.
Дуже гарно допомагає при вивихах, забоях, болях в суглобах. Перевірено неодноразово! ;)
Дякую, нагадаю.

А взагалі рентген коліна роблять, правда? Можна ж взнати, що саме "барахлить"? Хоча напевно зв`язки ренген не бере :)
Аватар користувача
Sanya
Повідомлень: 131
З нами з: Сер, 12 серпня 2009, 07:14
Гравець команди: Дамаск
Контактна інформація:

Re: Болить коліно!

Повідомлення Sanya »

Треба як слід проконсультуватись у лікаря. Бо в одних випадках гріючі мазі допоможуть, а в інших тільки пошкодять.
Є ще така штука "дік-лак-гель". Не гріє, а працює іншими ефектами. Я знаю людей з проблемами колін яким цей гель реально допоміг.

Є ще мазь "Спасатель", він впринципі не може шкодити, але і допомога від нього слабенька.

А взагалі без консультації в лікаря самолікуванням краще не займатись.
Аватар користувача
Taipan
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 08 вересня 2009, 16:02
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Болить коліно!

Повідомлення Taipan »

Хто стикався з такою проблемою як люмбаго. або по російськи називається , якщо не помиляюся (прострел).
Ось в четвер, якось не зручно за мячем потянувся і на маєш, хожу як з радикулітом. І раніше в мене таке було, рятувався фастум гелем, може хто знає інші дієвіші способи то прохання відписати :?
Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Болить коліно!

Повідомлення Yelik »

Одним словом, коліно дивна річ :) Вже не болить, принаймі поки що, тому нікуди не ходив :roll:
Відповісти