Серце до серця (Допомога хворим на лейкемію)

Розмови на будь-які теми.
Аватар користувача
Лана
Повідомлень: 47
З нами з: Сер, 08 вересня 2010, 18:02
Звідки: Lemberg
Контактна інформація:

Серце до серця (Допомога хворим на лейкемію)

Повідомлення Лана » Нед, 14 листопада 2010, 17:19

Всім привіт!Сьогодні тема буде дещо незвична, не пов’язана із волейболом...

Поміж нас є люди, які хворіють на рак. Вся біда в тому, що цей смертельний ворог не щадить нікого: ні дорослих, ні дітей, не залишаючи шансу на життя...Однією із найбільших груп ризику є діти, хворі на лейкемію (рак крові). Досвід європейських країн доводить, що 75-80% дітей з такими діагнозами злоякісних пухлин і лейкозів мають шанси знову стати здоровими, а в Україні по статистиці за минулий рік цей відсоток сягнув заледве 50. Через велику вартість ліків, брак донорів крові і нестачу вкрай необхідного медичного обладнання ми втрачаємо тих, кого можна було врятувати...

Така біда спіткала і Дзюбу Тетянку (10 років). (історія хвороби - див.http://krylanadiyi.org.ua/info/dzyuba-tetyana-).
22 вересня з високою температурою вона була доставлена у лікарню, де вже за кілька годин їй поставили діагноз -- лейкемія... Зараз дівчинці необхідно пройти типування (детальний аналіз крові з метою виявлення ступеня важкості лейкемії)... У вівторок (16.11) батьки Тані мають відправляти кров на типування до Польщі. Типування коштує 4800 польських злотих - тобто 13440 гривень. Наразі зібрано 6060 гривен - 3200 на рахунок фонду і 2860 на рахунок батька дівчинки. Зараз бракує 7380 гривень. Коштів у батьків немає, зволікати з відправкою крові не можна, на збір коштів залишився тільки понеділок! (http://krylanadiyi.org.ua/forum/read.php?1,118)

Реквізити для надання допомоги можна дізнатись на сайті http://krylanadiyi.org.ua/info/dzyuba-tetyana-

Звертаюсь до всіх небайдужих! Допоможіть Тетянці пройти типування! Тільки загальними зусиллями ми зможемо допомогти дівчинці!

А загалом (зокрема, на сайті Благодійного фонду "Крила надії") є ще десятки хворих діточок, які чекають на допомогу... І ми можемо допомогти, не лише матеріально. Так, щодня необхідні донори крові, особливо 2+ і 2-, адже це найрозповсюдженіші групи і тому потреби в них найбільші...Також можна стати волонтером і відвідувати хворих дітей у лікарнях, проводячи різноманітні творчі конкурси...

Насправді це так легко -- подарувати усмішку хворій дитині і головне - надію на одужання!!!

Всім величзене ДЯКУЮ, хто хоч якось допоможе цим дітям!!!

Аватар користувача
Лана
Повідомлень: 47
З нами з: Сер, 08 вересня 2010, 18:02
Звідки: Lemberg
Контактна інформація:

Терміново! Необхідна допомога хворим на лейкемію)

Повідомлення Лана » Вів, 16 листопада 2010, 20:59

...Завтра ввечері (17.11) в Тані беруть кров, і завтра ж ввечері відправляють до Польщі на типування. Вчора впали аналізи, і вся процедура стояла під питанням, але сьогодні лейкоцити виросли, значить, чекати не можна.
Ось тільки процедура, як і раніше під питанням, оскільки грошей немає.
На сьогоднішній день зібрано 7560 гривень з необхідних 13 440 (4800 польських злотих за 4 аналізи), не вистачає 5880 гривень на саме типування.
Крім типування клініка планує провести додаткові тести вартістю ще 2200 польських злотих - це ще 6160 гривень ... І того, потрібно 12040 гривень.
Грошей у батьків немає, зібрати поки вдалося лише те, що зібрали. Відкладати типування не можна, їхати без грошей безглуздо. Це вже не прохання, а крик відчаю - невже все зірветься?!
Будь ласка, допоможіть Танюші!

Реквізити для надання допомоги на сторінці дівчинки http://krylanadiyi.org.ua/info/dzyuba-tetyana-

Наперед ДЯКУЮ всім, хто відгукнувся!