Спортивне взуття

Обговорення статей, літератури, тактики. Інформація про спортивні магазини, спортінвентар
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Спортивне взуття

Повідомлення Rayan »

Наразі хочу відкрити тему про волейбольне взуття. По двох причинах:
1. Після декількох травм ноги постало питання купівлі "людських" кросівок 47 розміру :D
2. В нашому чудовому Львові я не знайшов жодного магазину з хорошим волейбольним взуттям (а це в основному Asics i Mizuno, є звичайно adidas, але даних моделей тоже нема)

Знайшов хіба що даний ресурс з доставкою по Україні http://www.sportua.com.ua/index.php?categoryID=100 . Якщо хтось знає простіший варіант - ділітся ;)
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення antik »

а что, Аsics лучше чем Adidas? :shock:
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Rayan »

Гм ... ну я такого не сказав. Я просто знаю що це основні 3 виробника такого роду взуття. Інших просто не знаю :D Якщо ж є де дістати волейбольні моделі Adidas я двома руками за! Нарзі я найшов тільки Asics. Є інші варіанти http://catalogue.adidas.com/catalogue/c ... ort=indoor
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Yelik »

Я собі шукав взуття, правда простіше. Заїхав в новий ЦУМ, на адідас сток(заїжав кілька міс. тому, можу помилятись в назві), за принципом "щоб фірмове, але недорого" :D і там були 47 і навіть 48 розміру :) але нагадую це не суто волебольні, а чи то бігові, чи для баскету вже не згадаю. Собі не купив, дизайн не підійшов :mrgreen: Хоча таки прийдеться, бо в тих що ходив, вже зовсім розлізлись і пішли в смітник :roll:
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Rayan »

Був в ЦУМі. Але волейбольних кросівок там нема, думаю зайти в інші їх магазини (Городоцька). Щось та знайдеться :D
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
Dark Wind
Повідомлень: 8
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 22:55
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Dark Wind »

В мене 48)) ношу прості китайські кеди, по 35 грн. міняю раз в півроку, ніякого дизкомфорту не відчуваю!
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Rayan »

Dark Wind писав:В мене 48)) ношу прості китайські кеди, по 35 грн. міняю раз в півроку, ніякого дизкомфорту не відчуваю!
Ну не сперечаюся, тоже варіант (по суті сам користуюся зараз простими кросівками) але після двох травм ноги, із-за нічого (не зовсім на рівному місці :D), хочется спробувати щось їз спеціалізованого взуття. Виробники заявляють про певну систему фіксації ноги і т.д. (та й будемо відверті різниця між, скажімо, біговими і баскетбольними суттєва, взяти просто матеріали і товщину підошви )... ну то довга розмова :)
Однознаяно, причина проста, мені хочется спробувати і тим паче є можливість. Ну якщо справді не буде толку, ну тоді так і напишу (всеодно "тест-драйв" провести треба ).

P.S. До теми, вчора заходив в Адідас що на городоцькій, тепер згадав чому не дивився на них раніше :) , в них країні розміри 46 ... і то одна модель порядка за 530 грн. :roll:
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення antik »

Dark Wind писав:В мене 48))
йомайо! :lol:
Тарас
Повідомлень: 7
З нами з: Суб, 08 серпня 2009, 21:20
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Тарас »

так з магазинами з спец одягом для волейболу важко !!!! потрібно замовляти через ін-нет магазини а це дорого! є варіант підшукати щось на секонд хенді але не завжди є щось нормальне !!!!!!
Тарас
Повідомлень: 7
З нами з: Суб, 08 серпня 2009, 21:20
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Тарас »

у волейбол грають не тільки в Asics Mizuno чи в Adidas !!!
знаю що багато гравців в Українській професійній лізі тай за кордоном грають в баскетбольних кросівках !!!! вони також підходять дехто навіть каже що вони кращі бо більш витриваліші !!!!
Тарас
Повідомлень: 7
З нами з: Суб, 08 серпня 2009, 21:20
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Тарас »

В нас у Львові є один тіпуля шо зайається продажою волейбоьних красовок!! привозить їх звідкись і тут продає!
якщо комусь треба пишіть дам телефон !! домовитись з ним він привезе в любе для вас зручне місце !!!!
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення antik »

Тарас писав:В нас у Львові є один тіпуля шо зайається продажою волейбоьних красовок!! привозить їх звідкись і тут продає!
якщо комусь треба пишіть дам телефон !! домовитись з ним він привезе в любе для вас зручне місце !!!!
возит что-то конкретное? или можно заказывать любого производителя?
п.с. жду телефон в приват ;)
Тарас
Повідомлень: 7
З нами з: Суб, 08 серпня 2009, 21:20
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Тарас »

в ньго і Asics i Mizuno є заказувати нічого не пробував тому не знаю чи він привозить на заказ!!!!
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Rayan »

Тарас писав:в ньго і Asics i Mizuno є заказувати нічого не пробував тому не знаю чи він привозить на заказ!!!!
+1 Аналогічно ... Будь добрий, закинь будь-ласка телефон і імя в приват ;)

А щодо баскетбольних кросівок, технічно вони схожого типу, але система фіксації чуть відрізняються, ну це деталі. Фокус в тому що хороші баскетбольні кросівки теж вартують не мало :D
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
Тарас
Повідомлень: 7
З нами з: Суб, 08 серпня 2009, 21:20
Контактна інформація:

Re: Спортивне взуття

Повідомлення Тарас »

нну це так !! все зараз дороге !!!!! КРИЗА !)
Відповісти