Як покращити стрибок?

Обговорення статей, літератури, тактики. Інформація про спортивні магазини, спортінвентар
natka_vmiks
Повідомлень: 69
З нами з: Вів, 17 травня 2011, 16:34
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Як покращити стрибок?

Повідомлення natka_vmiks »

тиждень проводила підготовку до програми..ну ше перед тим бігала місяць, ну бігаю я багато загалом) звичайно розминалась) все як рекомендують, всі розтяжки, стрибки на місці і тд) ся залишила на 2му тиждні) чула в більшості після 6 тиждня проблеми) я не дожила) взагалі , коли я закінчила 2й тидень, коліно боліло, але тепимо..а потім в нд ми пограли волейбол, так розминку, і мене як скрутило ледве додому дійшла...за 2 тиждні біль пройшов, але ше певний дискомфорт відчуваю. На різних сайтах рекомендували займатись через біль, типу так має бути, його треба перетерпіти, але шось я не знаю)) живі люди сказали -не треба)

але мій друг пройшов більшу половину і казав, шо в нього нічого не боліло, але програма не дала взагалі ніякого результату, дала більше сама гра, він баскетболіст вже більше 6 років.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як покращити стрибок?

Повідомлення Yelik »

natka_vmiks писав:але мій друг пройшов більшу половину і казав, шо в нього нічого не боліло, але програма не дала взагалі ніякого результату, дала більше сама гра, він баскетболіст вже більше 6 років.
Саме цю програму? Бо є і старіші її "версії". Ну і "більша половина" також поняття розмите :?
natka_vmiks
Повідомлень: 69
З нами з: Вів, 17 травня 2011, 16:34
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Як покращити стрибок?

Повідомлення natka_vmiks »

саме цю...більше 6 тижднів це вже шось))
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як покращити стрибок?

Повідомлення Yelik »

Цікаво, як він блокує? Чи каску якусь вдягає на гру :mrgreen:

Зображення
Аватар користувача
Chara
Повідомлень: 32
З нами з: П'ят, 04 травня 2012, 11:36
Гравець команди: Омега
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як покращити стрибок?

Повідомлення Chara »

Для того щоб покращити стрибок потрібно багато тренуватись і комплексний підхід до справи. Мова не може йти про тиждень чи місяць у цій справі, оскільки не існує "чарівної пігулки". Першим кроком до підвищення стрибка, на мою думку є зменшення ваги тіла завдяки будь-яким фізичним вправам (біг, плавання, присідання...) та правильному харчуванні. Трохи смішно підвищувати стрибок з вагою в 150 кг. Після того як пройдете цей етап раджу перейти до спеціальних вправ - стрибки з скакалкою, стрибки через бар'єр, присідання на одній нозі, присідання зі штангою, застрибування на коня... Колись давно я так робив, тепер бракує сили волі. В той час відрив від підлоги був близько 0,9 м, а тепер на 0,5 стакана...
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як покращити стрибок?

Повідомлення Yelik »

Фактично, потрібно регулярно тренуватись!
Відповісти