Pipe (Пайп)

Обговорення статей, літератури, тактики. Інформація про спортивні магазини, спортінвентар
Відповісти
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Pipe (Пайп)

Повідомлення Yelik »

В догонку до розстановок, ще хочу розпитати про пайп. Дивився на турнірах його досить часто і ефективно використовують. Як я зрозумів його робить гравець 6 зони, причому він не має перетнути(переступити до стрибка) 3-ох метрову лінію при ударі, я правильно розумію?
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Pipe (Пайп)

Повідомлення ruguj2009 »

з вищесказаних слів - пайп - це нападаючий удар із задньої лінії, який може робити будь-який гравець який знаходиться на задній лінії(крім ліберо), і при ударі не має заступити за 3-метрову лінію.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Pipe (Пайп)

Повідомлення Yelik »

ruguj2009 писав:який може робити будь-який гравець який знаходиться на задній лінії(крім ліберо)
Якраз це і хочу вияснити, бо з відео видно що його роблять з 6-ої зони
http://www.youtube.com/watch?v=a9MHfzpCFRc
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Pipe (Пайп)

Повідомлення ruguj2009 »

Yelik писав:
ruguj2009 писав:який може робити будь-який гравець який знаходиться на задній лінії(крім ліберо)
Якраз це і хочу вияснити, бо з відео видно що його роблять з 6-ої зони
http://www.youtube.com/watch?v=a9MHfzpCFRc
тоді поясню - на відео це робить гравець 6 зони бо він на задній лінії залишився один тільки при такій розстановці: на задній лініїї має бути 3 - пасуючий втік пасувати на передню лінію, з боку стояв ліберо, який такого не міг зробити, і залишився на заді лише один нападаючий, який і виконав нападаючий удар. насправді обмеження крім ліберо і заступу немає.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Pipe (Пайп)

Повідомлення Yelik »

Тепер ясно :geek:
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Pipe (Пайп)

Повідомлення ruguj2009 »

приємно коли знаєш відповідь на питання :-) так би на всі знати відповідь ;)
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Re: Pipe (Пайп)

Повідомлення Rayan »

Yelik писав:Тепер ясно :geek:
ТОже всуну 5 копійок :)
Пайп любима зброя бразильців :) ... часто використовуються для цього універсальні гравці або доігровщики. Але надзвичайно складна, для розуміння атака першим темпом вимагає хорошої взаємодії центрального і розігруючого причому дуже щвидкої (блок не має встигнути піднятися), приклад - Куба, Сімон 204 см, гляньте як він грає і все буде понятно. То пайп має бути швидким, без заступу і ще й блок має бути хоча б одиночний. ТОбто то що й сказав - могутня зброя , але вимагає хорошої техніки, хорошої взаємодіх 3 гравців і ще й швидкою ... часто зараз пайп використовують Росіяни (не дуже успішно , розігруючий грішить) і болгари (Казійський). Бразильці (Жиба і Маурільйо) (Імена можу написати некоректно :) )
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Pipe (Пайп)

Повідомлення ruguj2009 »

нажаль не слідкую зараз за іграми оскільки на саталітці відключили канал "Планета спорт" із-за кризи :(

Так інколи можна робити пайп і за головою пасуючого. Це часто бачив коли грали російське "динамо" і робив це діагональний ПОЛТАВСКИЙ Семен Владимирович. :)
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Re: Pipe (Пайп)

Повідомлення Rayan »

Полтавський боєць, не спорю, бачив його тільки в збірній. Хоча і з-за головою тоже схильні більше бразилці, хоча з новим розігруючим вони цим не зловживають
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Pipe (Пайп)

Повідомлення ruguj2009 »

Полтавських класний гравець. Хотів би я таким універсалом як він бути. Деколи вирішальні м"ячі тільки на нього були і він вигрібав, забивав поверх блоку.
Відповісти