Tebodin

Обговорення, організація та проведення ігор, тренувань та змагань
ясаВ вікмеД
Повідомлень: 130
З нами з: Сер, 12 травня 2010, 23:32
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення ясаВ вікмеД »

Агов сприсі хлопче. Що за димагогія. Не буду спорити хто перший, другий куди скидав(і кому потрібно почитати правила), але перш ніж когось вчити грати потрібно відкрити очі, та порахувати свої помилки . Та й взагалі після бою руками не махають. І не ображай гру волейбол. Потрібно більше думати , менше ввихатися.
green[xo]
Повідомлень: 18
З нами з: Пон, 02 серпня 2010, 17:12
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення green[xo] »

не потрібно мені підказувати на що мені спиратися чи "не ображати", щоб я не підказував куди потрібно піти....
поспілкуватися після гри була можливість, але щось не зауважив бажання, тому написав тут. та слабо пригадую щось про те що мені робили зауваження про помилки чи про будь що інше. те що я просив (чи якщо подобається - вчив) виходити партнера з під блоку, а не стояти за ним когось образило? здається по крайній мірі того хлопчину -ні. ще просив не приймати м'яча двома зжатими кулаками вгорі біля голови, тут теж якщо образив - то пардон.

для тих хто в танку і були на грі від початку мені не складно повторити:
до гри прозвучала пропозиція не скидувати в зони 234, та була зустрічна пропозиція грати як в "пляжку" (хто правил не знає - вперед читати, рекомендую вже вдруге, але ж то потрібно чути що тебе просять). далі "человіще" закинув чітко мячика в 4, і я це добре пам'ятаю. сказав що це випадково бо пасував, зарахував очко та й далі гра.. (про скидки писалося моїм постом раніше).. по крайній мірі елементарно хоч би спірний чи як там, але ж то потрібно мати яке елементарне виховання чи повагу до опонента. тепер окремо ще про поведінку: декілька разів за гру просив м'яча ногою будь-де не копати бо заябує ходити по кутках залу, реакції нульц. подач з десяток в час коли в чужій команді про щось розмовляють чи ще не стали на прийом - теж тема. також втішило коли випросив до себе в команду хлопчину що запізнився бо опоненти без жодних вагань запропонували йому зайти та підсилити склад. а потім хтось після гри казав що краще би не брали додаткового гравця (до речі я би був не проти, і грали би 4 на 2).
резюме:
по партіях 4:3.
по грі - погано.
по фізусі - для мене аж занадто, для інших не знаю.
по поведінці на полі - як на мене мяко кажучи гавняна зі сторони деяких учасників дійства.
Роман_ЛВ
Повідомлень: 250
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 09:32
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення Роман_ЛВ »

Оце баталії!!!! :D
Жалкую що не прийшов 8-)
Аватар користувача
ihor
Повідомлень: 92
З нами з: Пон, 05 жовтня 2009, 17:01
Гравець команди: Фортуна
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення ihor »

Привіт. Мене там не було. От і добре.
А стосовно зауважень - після гри кулаками не махають (щойно помитив що ясаВ вже це писаВ).
Не сподобалось - іди в інше місце грати. Пошо форум засмічувати.
Крім того думаю що ті що грали цього не читають, думаю максимум один з команди зареєструвався, щоб народ зібрати.
Так що сподіватись що ти будеш почутий - надій практично немає.
green[xo]
Повідомлень: 18
З нами з: Пон, 02 серпня 2010, 17:12
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення green[xo] »

Роман_ЛВ писав:Оце баталії!!!! :D
Жалкую що не прийшов 8-)
тю... так баталу не було.
на поляні чєловєкам віддавалося всьо і вся. зобачив дядько аут стоячи збоку, з тим що я був у цей час "в лінії" і щось мені підказувало не погоджуватися, але... - та на того мяча. ОДИН спірний за всю гру це коли при подачі вже вся наша команда сказала що таки хлопці вилетів за поле за спиною десь там.. ба навіть найнаполеглівиший (нажаль не я) взяв в руки мяча для демонстрації де ж він падав і що? та ніц.. хлопаки навпроти бачили лінію і нієпьот..та й про скидки... чи я сперечався? кричав? вчив? зробив він ту скидку, - та май те очко, але прошу не скидуй з двох у стрибку коли вже замахнувся на удар у летиш над сіткою, бо ж якось говорили про пляжку на початку. але то все як об стінкку горохом.
green[xo]
Повідомлень: 18
З нами з: Пон, 02 серпня 2010, 17:12
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення green[xo] »

ihor писав:Привіт. Мене там не було. От і добре.
А стосовно зауважень - після гри кулаками не махають (щойно помитив що ясаВ вже це писаВ).
Не сподобалось - іди в інше місце грати. Пошо форум засмічувати.
Крім того думаю що ті що грали цього не читають, думаю максимум один з команди зареєструвався, щоб народ зібрати.
Так що сподіватись що ти будеш почутий - надій практично немає.
шановний Ігор,
мої пости, як не дивно стосуються теми "Tebodin" 12.08.
підкажіть мені яким боком цієї теми стосується безпосередньо ваш пост?
і тоді як розуміти :
ihor писав: ... Пошо форум засмічувати.
...
взагалі цікаво коли людина в пості пише "щойно помітив що хтось писав", і це щось помічене далеко не останній пост, а відповідь вже летить в студію.
хоча б дочитав до кінця, можливо щось би ще помітив.
ясаВ вікмеД
Повідомлень: 130
З нами з: Сер, 12 травня 2010, 23:32
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення ясаВ вікмеД »

green[xo] Може вам пане професор-педагог романи писати, типу на тему "Як я подав подачу" 3 тома,а потім "Як він прийняв" ще 2т. І взагалі справжні мужики так соплі не ростирають. Так що май повагу до творців теми"Tebodin"- почисти від бруду. :twisted:
green[xo]
Повідомлень: 18
З нами з: Пон, 02 серпня 2010, 17:12
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення green[xo] »

ясаВ вікмеД про крайній мірі в цій темі я не хамив на відміну від тебе... і тут наглядно можна побачити, що як людина себе поводить у житті, то наразі так само поводить і у спорті. якщо є бажання мені щось сказати в лице з того що я маю писати чи робити з тими самими епітетами - то завжди готовий. - прошу писати в приват. от і зможеш у всій красі пояснити і про соплі, і про професуру, і про романи та ще про багато чого, що гри не стосується.
ясаВ вікмеД
Повідомлень: 130
З нами з: Сер, 12 травня 2010, 23:32
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення ясаВ вікмеД »

Цитую, з вигляду ніби, інтелігентну людину - "гра до сраки" , "не потрібно мені підказувати на що мені спиратися чи "не ображати", щоб я не підказував куди потрібно піти....", " по поведінці на полі - як на мене мяко кажучи гавняна зі сторони деяких учасників дійства." За такий базар можна відповісти! :twisted:
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення Yelik »

Тема себе вичерпала.
Хто не знає правил читає їх. Якщо в когось якісь особисті претерзії до когось, прошу їх виясняти за межами форуму. Правда думаю до вияснень не дойде, але щоб попередити всякі сумнівні тенденції, тему закриваю. Буде нова гра, буде нова тема, крім того на самій грі можна про все домовитись і переговорити. Грайте у волейбол і не забивайте собі дурницями голови ;)
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення Yelik »

За проханням Quik`а тему відкрив, але чистити не буду, нехай буде на майбутнє. Проте ПРОДОВЖЕННЯ СТАРОЇ РОЗМОВИ не вітається :!: (кому не зрозуміло, то ЗАБОРОНЕНО).

Домовляйтесь на нові ігри.

P.S. Quik дату в назві теми можна змінювати відповідно до гри!
Аватар користувача
Quik
Повідомлень: 189
З нами з: Вів, 25 серпня 2009, 08:35
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 12.08

Повідомлення Quik »

Yelik писав:Quik дату в назві теми можна змінювати відповідно до гри!
Я в курсі, просто мене 19.08 не було... ;) Дякую, що відкрив тему :beer:

Отже, відкриваємо набір на завтра 26.08!

ПС: в першому пості я написав що "рівень гри нижче середнього", тому якщо в когось дуже високі вимоги до якості та техніки гри, прошу шукати інші варіанти. Ми просто граємо в своє задоволення і ставати професійною командою не збираємось :) (хоча на помилки потрібно звертати увагу)
ясаВ вікмеД
Повідомлень: 130
З нами з: Сер, 12 травня 2010, 23:32
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 26.08

Повідомлення ясаВ вікмеД »

Yelik писав:ПС: в першому пості я написав що "рівень гри нижче середнього", тому якщо в когось дуже високі вимоги до якості та техніки гри, прошу шукати інші варіанти. Ми просто граємо в своє задоволення і ставати професійною командою не збираємось :) (хоча на помилки потрібно звертати увагу)
Чому так критично. Досить добрий рівень гри. Потрібно награвати склад. Кожен гравець повинен виконувати свою функцію на полі. Ставим цілі , досягаєм їх - наближаємся до мети. Крім задоволення волейбол пришвидшує думки, дає фізичні навики , незамінні в динаміці життя..... Тіжкє життє без волейболу. :-P На завтра +!
Adam
Повідомлень: 105
З нами з: Нед, 20 грудня 2009, 13:14
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 26.08

Повідомлення Adam »

з задоволенням прийду +1
Ken1
Повідомлень: 23
З нами з: Вів, 06 квітня 2010, 20:03
Контактна інформація:

Re: "Tebodin" 26.08

Повідомлення Ken1 »

я тоже буду +1
Відповісти