Задорожньє

Обговорення, організація та проведення ігор, тренувань та змагань
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Задорожньє

Повідомлення Yelik »

green[xo] писав:17.2.5 Игрок выполняет атакующий удар, используя передачу руками сверху, которая имеет траекторию, не перпендикулярную линии его плеч, исключая случай, когда он выполняет пас своему партнеру по команде.
Щось я тут не зрозумів, тобто нападати треба якби "боком" чи що? :roll:

P.S. Додав правила пляжки viewtopic.php?f=6&t=165.
green[xo]
Повідомлень: 18
З нами з: Пон, 02 серпня 2010, 17:12
Контактна інформація:

Re: Задорожньє

Повідомлення green[xo] »

достатньо подивитися декілька ігор в хорошому виконанні і "не мудрих" запитань буде менше.
а в правилах достатньо почитати про (маю іншомовний варіант так що звиняйте):
17. Атакующий удар

17.1 Определение

17.1.1 Все действия, направляющие мяч на сторону соперника, кроме подачи и блокирования считаются атакующими ударами.

якщо атакувальний удар у когось асоціюється з грою двома руками, то нажаль у даній ситуації я безсилий.
green[xo]
Повідомлень: 18
З нами з: Пон, 02 серпня 2010, 17:12
Контактна інформація:

Re: Задорожньє

Повідомлення green[xo] »

Yelik писав:
green[xo] писав:17.2.5 Игрок выполняет атакующий удар, используя передачу руками сверху, которая имеет траекторию, не перпендикулярную линии его плеч, исключая случай, когда он выполняет пас своему партнеру по команде.
Щось я тут не зрозумів, тобто нападати треба якби "боком" чи що? :roll:
взагалі дивно... брати часткове цитування посту де йшлося про ПОМИЛКУ і запитувати потім (цитуючи вихоплене) про НАПАД ...
no comment.....
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Задорожньє

Повідомлення Yelik »

green[xo]
Я особисто повний профан у пляжному. Колись один раз грали на морі, так нам накидали в більшості через "м'який" верхній прийом. Не памятаю з кимось спілкувався, так казали, що є ще нюанси з нападом, от і перепитую. Так що не потрібно з ходу "умнічати".

Правила 17.2.5 так і не вкурив.
green[xo]
Повідомлень: 18
З нами з: Пон, 02 серпня 2010, 17:12
Контактна інформація:

Re: Задорожньє

Повідомлення green[xo] »

Yelik писав:green[xo]
Я особисто повний профан у пляжному. Колись один раз грали на морі, так нам накидали в більшості через "м'який" верхній прийом. Не памятаю з кимось спілкувався, так казали, що є ще нюанси з нападом, от і перепитую. Так що не потрібно з ходу "умнічати".

Правила 17.2.5 так і не вкурив.
яке було питання - така й відповідь.
з грубша завершальний удар має бути однією рукою, а далі нюанси, включаючи з грою коли на третьому ударі атакувальний провести неможливо і т.д.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Задорожньє

Повідомлення Yelik »

Сьогодні таки доїхали ми з Романом на Задорожнє і зіграли у волік. Розміри площадки "пляжні" 16х8(за запевненням одного з гравців), але всі там грають за класичними правилами причому по кількості гравців від 3 до 6. Контингент різний, рівень різний, тому якщо хочеться зіграти нормально то треба їхати своєю командою, хоча б 4чол.
green[xo]
Повідомлень: 18
З нами з: Пон, 02 серпня 2010, 17:12
Контактна інформація:

Re: Задорожньє

Повідомлення green[xo] »

4 - то перфектна пропозиція. дві пари якщо буде "пляжка". і 4-ро, якщо почнуть у нормальній волейбол грати.
вам хоть з три на три пощастило....
в суботу було народу достатньо і на 6х6 ... і тупо грали той "дир-дир" на всю поляну по двоє.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Задорожньє

Повідомлення Yelik »

Можна домовлятись наприклад на пятницю вечір або неділю махнути командою на Задорожнє!?(але я буду у Львові на наступний тиждень) :)
green[xo]
Повідомлень: 18
З нами з: Пон, 02 серпня 2010, 17:12
Контактна інформація:

Re: Задорожньє

Повідомлення green[xo] »

ви 15-го (неділя) були???? бо я млять один раз вийшов 6-тим! на площадку за плугів проти 4-рьох "місцевих" і ... більше не підходив до поляни (зберіг нерви)... хоча потім підтянулися три хлопаки (один з яких був у червоних шортах з жовтою смужкою) з якими було би приємно грати, - але мій організм вже був легко-пьяно.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Задорожньє

Повідомлення Yelik »

green[xo] писав:ви 15-го (неділя) були???? бо я млять один раз вийшов 6-тим! на площадку за плугів
:lol: мене принаймі точно не було 15-го. Тому і кажу туди треба своєю мінімальною командою їхати.
Відповісти