Гра ЛТК (продовження)

Обговорення, організація та проведення ігор, тренувань та змагань
Закрито
Аватар користувача
Alina
Повідомлень: 42
З нами з: Чет, 10 вересня 2009, 12:04
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Alina »

Ну і словечка тут звучать, розвиток, рівень :D. Та це ж просто гра в своє задоволення, не на корову навіть.
Для розвитку треба тренуватись як мінімум 3 рази в тиждень, а рівень - це в спорті постійний результат. Ой всі постійні немагу :lol:. Гарно вам забавлятись.
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення antik »

Alina писав:Та це ж просто гра в своє задоволення, не на корову навіть
У каждого свое понимание словосочетания "задоволення від гри".
Кто-то любит выложится по полной и ждет, чтобы так же выкладывались и его напарники по команде и от такой игры получает сатисфакцию.
А кто-кто получает удовоствие просто от участия в игре, от того что он на поле и просто играет... не напрягаясь.
Все мы разные... ;)
Аватар користувача
Alina
Повідомлень: 42
З нами з: Чет, 10 вересня 2009, 12:04
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Alina »

Згідна, але не треба представляти гру по середам як супер лігу :lol:
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення antik »

Alina писав:Згідна, але не треба представляти гру по середам як супер лігу :lol:
да никто про супер лигу и не говорит...
идется о том, чтобы создать комфортные условия для каждого, тоесть создать команды с игроками приблизительно одного уровня (ты же сама говоришь, что тебе не интересно играть с нами, т.к. ты большее время простаиваешь на поле - а это не есть гуд!)
Аватар користувача
Alina
Повідомлень: 42
З нами з: Чет, 10 вересня 2009, 12:04
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Alina »

Для того, щоб люди не простоювали, то треба просто грати командно а не індивідуально :) і не боятись за рахунок.
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Rayan »

Сорі що влажу не в своє діло (так як давно вже не граю з вашою командою :) ) але частково зіграв з вами всіма потрохи (із Єліком і з Моршином ;) двом привіт) і теж можу всунути свої "пять копійок". Ваші непорозуміння = це суто ваші справи :D (без обід), але не створюйте конфлікти і відкидайте свої амбіції. Те що на полі мусить лишатися на ньому (непогане правило, як на мене). Я не думаю що тут є причини для "мордобою"
Nazariy писав:Сьогодні взнав, що тепер по середах ми гратимемо не в своє задоволення як було 2 роки, а готуватимось до змагань. Звичайно я теж за щоб були сильніші команди бо тоді гра буде цікавішою, але вважаю шо писати людям не приходити бо ми знайшли команду з якою будем тренуватись теж не є гуд чисто по людськи оскільки грали досить довго разом. І якщо б цих людей не було тоді то ми б грали 3 на 3 або 4 на 4 досить часто. Щоб не лише критикувати пропоную один з виходів з цієї ситуації, а саме в четвер о 19 год зняти той самий зал на Пулюя якщо він вільний ще або зал в 46, 66 чи 85 школі і грати усім хто не зможе грати в середу + назбирати нових людей.
Тому прошу зголоситись хто б ходив по четвергах, якщо нас буде хоча б 10 чоловік то почнем домовлятись за зал.
Думаю Назар тут правий без варіантів :D, в любому випадку пропоную ще варіант приходити на ігри до нас на Липинського по середам (рівень думаю слабший, й за коровою дехто женеться, але загалом мабуть непогано ) ;)
Так що, як альтернатива для тих хто хоче грати в середу, завжди раді новим "старим" знайомим.
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
АлексЛ
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 13 жовтня 2009, 14:29
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення АлексЛ »

Alina писав:Ну і словечка тут звучать, розвиток, рівень :D. Та це ж просто гра в своє задоволення, не на корову навіть.
Для розвитку треба тренуватись як мінімум 3 рази в тиждень, а рівень - це в спорті постійний результат. Ой всі постійні немагу :lol:. Гарно вам забавлятись.
Уявіть собі, шановна, що люди прагнуть до цього - ДО РОЗВИТКУ, а якщо для вас важливе лише задоволення, то навіщо ображатись і оскаржувати тих хто хоче більшого???????????????????????????????? :?:
АлексЛ
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 13 жовтня 2009, 14:29
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення АлексЛ »

Ми, наприклад, тренуємось три рази в тиждень, але хотіли б ще і четвертий - невже треба нас або Єліка звинувачувати в цьому :?:
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Rayan »

АлексЛ писав:
Alina писав:Ну і словечка тут звучать, розвиток, рівень :D. Та це ж просто гра в своє задоволення, не на корову навіть.
Для розвитку треба тренуватись як мінімум 3 рази в тиждень, а рівень - це в спорті постійний результат. Ой всі постійні немагу :lol:. Гарно вам забавлятись.
Уявіть собі, шановна, що люди прагнуть до цього - ДО РОЗВИТКУ, а якщо для вас важливе лише задоволення, то навіщо ображатись і оскаржувати тих хто хоче більшого???????????????????????????????? :?:
Ну так , і справді :D " навіщо ображатись і оскаржувати" якщо ти вже це щойно зробив :D
1. Не переходіть на персоналії, це смішно
2. Не робіть з цього фарс .
Іншими словами це бісів флуд(я б радив адмінові це чуть блокувати ;) )

PS Хочете доказати свою "правду" спростіть життя = влаштуйте мордобой персонально :D
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
SpaceMan
Повідомлень: 12
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 15:44
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення SpaceMan »

І справді, майданчик і стосунки поза ним мають бути розділеними, Rayan, правий на 100%. Просто, неприємно отримувати повідомлення, в якому натякається, що тебе не раді бачити в середу, а пропонується альтернатива тренувань в понеділок. Все можна сказати по різному, і я без натяків знаю, що 4 роки без мяча, взагалі, не впливають позитивно на рівень. Але я ходив і в 46 школу і в Стрийський парк з батьком, котрий КМС по волейболу, але ніхто не робив натяків... Могли накричати, обматерити, але це під час гри і, водночас, давали рекомендації, як краще грати і стояти. А поза майданчиком були у всіх нормальні стосунки, ніхто нікому морду не бив за мати на полі в свою адресу :) Та і в бойових видах спорту часто здружуєшся зі супротивником після спарингу, особливо, коли синяки симетричні... :)

Тому мене зачепив не факт того, що я зараз погано граю і що мені було би краще потренуватися додатков в понеділок, а "тонкий" натяк на те, що в середу не бажано приходити. Можна все нормально пояснити і всі зрозуміють.

З.І. Соррі за "флуд"
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Yelik »

Відійшов не на довго, а тут такі баталії :)

SpaceMan
Якби ви були вчора на грі, я б переговорив з вами персонально, бо планував поговорити. З вами не знайомий, щоб мати телефон, крім того ніхто не знав хто ви і від кого(тільки сьогодні вияснилось, що Назар вас знає :o ), аська в профілі не прописана. Крім ПП ніякого зв`язку, ним (ПП) і скористався.

Маєте ще пропозицію
Rayan писав:в любому випадку пропоную ще варіант приходити на ігри до нас на Липинського по середам
Або організувати свою власну команду/гру ;)
psemen
Повідомлень: 8
З нами з: П'ят, 15 січня 2010, 21:03
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення psemen »

Хех, незважаючи на численні попередження від Єліка це мені не заважало прийти вчора на тренуванння і показати що є ще хрен в хреновницях ;)
На четвер я +1. Конструктив.
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення antik »

завтра играем?
Роман_ЛВ
Повідомлень: 250
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 09:32
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Роман_ЛВ »

Я за
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення antik »

1. antik
2. Роман_ЛВ
3...
Закрито