Гра ЛТК (продовження)

Обговорення, організація та проведення ігор, тренувань та змагань
Закрито
psemen
Повідомлень: 8
З нами з: П'ят, 15 січня 2010, 21:03
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення psemen »

5. Я.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Yelik »

psemen
Петро місць вже нема, буде команда з 46 школи :!:
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення antik »

Yelik писав:буде команда з 46 школи :!:
супер!
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення ostap.malaniuk »

+1 я буду.
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення ostap.malaniuk »

Yelik писав:psemen
Петро місць вже нема, буде команда з 46 школи :!:
то сьогодні серйозна заруба? :)
Аватар користувача
Morwun
Повідомлень: 81
З нами з: Вів, 01 вересня 2009, 13:28
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Morwun »

Найсерйозніша...)) беріть шльоми на голову)))))
АлексЛ
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 13 жовтня 2009, 14:29
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення АлексЛ »

Прокат шлёмів на голову - всі питання до Моршина :lol:
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення ostap.malaniuk »

Morwun писав:Найсерйозніша...)) беріть шльоми на голову)))))
:) і бажано 2 шльома на 1 голову! Як в анегдоті: "Шо главноє в танкє? - В танке главноє не усратса!" :)
Аватар користувача
Morwun
Повідомлень: 81
З нами з: Вів, 01 вересня 2009, 13:28
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Morwun »

))))...;)*
Nazariy
Повідомлень: 73
З нами з: Чет, 10 вересня 2009, 10:17
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Nazariy »

Сьогодні взнав, що тепер по середах ми гратимемо не в своє задоволення як було 2 роки, а готуватимось до змагань. Звичайно я теж за щоб були сильніші команди бо тоді гра буде цікавішою, але вважаю шо писати людям не приходити бо ми знайшли команду з якою будем тренуватись теж не є гуд чисто по людськи оскільки грали досить довго разом. І якщо б цих людей не було тоді то ми б грали 3 на 3 або 4 на 4 досить часто. Щоб не лише критикувати пропоную один з виходів з цієї ситуації, а саме в четвер о 19 год зняти той самий зал на Пулюя якщо він вільний ще або зал в 46, 66 чи 85 школі і грати усім хто не зможе грати в середу + назбирати нових людей.
Тому прошу зголоситись хто б ходив по четвергах, якщо нас буде хоча б 10 чоловік то почнем домовлятись за зал.
SpaceMan
Повідомлень: 12
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 15:44
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення SpaceMan »

Я за.

Мені теж було не дуже приємно отримувати натяки, що в середу мене не чекають. Мабуть, не всі памятають, як вони грали з самого початку і що з ними все ж таки грали...
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Yelik »

Nazariy писав:Сьогодні взнав, що тепер по середах ми гратимемо не в своє задоволення як було 2 роки, а готуватимось до змагань.
Це не зовсім так. Ми будем грати в своє задоволення на постійній основі, але з командою +/- рівною з нами силами.
Nazariy писав:Тому прошу зголоситись хто б ходив по четвергах, якщо нас буде хоча б 10 чоловік то почнем домовлятись за зал.
ПІДТРИМУЮ, завжди говорив і говорю, щоб люди створювали свої команди і організовували ігри. Цей сайт не задуманий для одної чи двох ігор, він для підтримки і організації якнайбільшої к-сті волейбольних ігор, але нажаль люди не завжди все вірно розуміють :(
SpaceMan писав:Мабуть, не всі памятають, як вони грали з самого початку і що з ними все ж таки грали...
Хлопці, не потрібно дути щоки, бо з самого початку вас не було. Ви грали з нами останніх ~2 міс., а ми збираємось вже 1.5роки(ще цього сайту не було) Ваш рівень гри не відповідає нашим вимогам по грі в середу. А підтягувати вас до загального рівня гри, нікому не цікаво. Крім того я запропонував вам гідну альтернативу у вигляді тренувань в понеділок viewtopic.php?f=5&t=26&start=0, вам не підійшло. Назар пропонує також хорошу альтернативу у вигляді організації зборів людей в інший день(четвер).
Аватар користувача
Alina
Повідомлень: 42
З нами з: Чет, 10 вересня 2009, 12:04
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення Alina »

Я ходила досить довго з вами, але чи це щось змінило. Ні. Ходити щоб стояти на полі 2 години не маю аж ніякого бажання, тому перестала ходити взагалі.
АлексЛ
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 13 жовтня 2009, 14:29
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення АлексЛ »

Не треба на Єліка ображатись, він зробив мужній крок у сторону власного розвитку і розвитку команди, яку довгий час формував... За це йому подякувати треба і побажати успіхів ;) А ті, хто вважає, що залишився за бортом - РОЗВИВАЙТЕСЬ!!! Формуйте своїх гравців свого рівня і продовжуйте грати в своє задоволення, от тільки тягнути з собою хоча б трішки сильніших людей не обовязково. Я в свій час з багатьма переграв, 10 років шукав, поки знайшов себе у волейболі, при цьому різне траплялось: і невдачі, і сварки, і амбіції кимось погашені, і нові натхнення...ГОЛОВНЕ - нікого ні в чому не звинувачувати (тим більше адміна чи не єдиного волейбольного сайту у Львові).
SpaceMan
Повідомлень: 12
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 15:44
Контактна інформація:

Re: Гра ЛТК (продовження)

Повідомлення SpaceMan »

Кожну інформацію, рішення, крок можна подати по різному, ось у чому тут справа, а не у прагненні(чи його відсутності) до вдосконалення та розвитку. Ось і все.
А стосовно "перетягування" кращих гравців, то, по моєму, кожен має право сам вирішувати що йому робити. Ти(ви) ж також шукав(ли) 10 років команду.
Закрито