Команда "Збірна Солянка"

Пошук гравцями команд або створення нових команд.
Відповісти
Аватар користувача
abarinoff
Повідомлень: 77
З нами з: Вів, 22 вересня 2009, 12:26
Контактна інформація:

Команда "Збірна Солянка"

Повідомлення abarinoff »

По сути состав комманды почти сформирован, но возможно будут какие-то изменения :) Так что прошу отписываться желающим присоединиться.

1) abarinoff
Jump high, strike fast !
Аватар користувача
Taipan
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 08 вересня 2009, 16:02
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Команда "Збірна Солянка"

Повідомлення Taipan »

1) abarinoff
2) Taipan
Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
Аватар користувача
Quik
Повідомлень: 189
З нами з: Вів, 25 серпня 2009, 08:35
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Команда "Збірна Солянка"

Повідомлення Quik »

1) abarinoff
2) Taipan
3) Quik

але я планую ходити на ігри, що будуть на Пасічній, тому якщо ви будете збиратись на Пулюя то я пас..
Аватар користувача
abarinoff
Повідомлень: 77
З нами з: Вів, 22 вересня 2009, 12:26
Контактна інформація:

Re: Команда "Збірна Солянка"

Повідомлення abarinoff »

Quik писав:але я планую ходити на ігри, що будуть на Пасічній, тому якщо ви будете збиратись на Пулюя то я пас..
Если не секрет, почему именно на Пасичной хочешь играть ? Там условия/зал лучше или просто ближе к дому ?
Jump high, strike fast !
Аватар користувача
Quik
Повідомлень: 189
З нами з: Вів, 25 серпня 2009, 08:35
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Команда "Збірна Солянка"

Повідомлення Quik »

abarinoff писав:Если не секрет, почему именно на Пасичной хочешь играть
Надіюсь що там будуть збиратись гравці з середнім рівнем гри, щоб цікавіше було грати.

ПС. Taipan, також підтримує цю ідею.
Аватар користувача
Taipan
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 08 вересня 2009, 16:02
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Команда "Збірна Солянка"

Повідомлення Taipan »

abarinoff писав:Если не секрет, почему именно на Пасичной хочешь играть ? Там условия/зал лучше или просто ближе к дому ?
Умови там дійсно кращі, зал більший , сітка натягується нормально + висота регулюється, освітлення більш менш і здається до стелі трохи вище, і ще там від бокових ліній відстань з запасом є десь 2-3 метри що б мяч прийняти , так що зал однозначно кращий( був принаймні ще весною).

Як на мене то добиратися мені всеодно не дуже зручно ні туди, ні сюди мені найкраще читай найближче Динамо на Вітовського але там ціна неадекватна.
Так що я за любий варіант і за Пулюя і за Пасічну, і за ще де знайдеться місце і команда хорошого рівня :D
Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
djozzik
Повідомлень: 11
З нами з: Пон, 28 вересня 2009, 09:50
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Re: Команда "Збірна Солянка"

Повідомлення djozzik »

відкрийте секрет, чому така назва "Зб Солянка"! І в кого виникла така ідея створити команду!
Аватар користувача
Taipan
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 08 вересня 2009, 16:02
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Команда "Збірна Солянка"

Повідомлення Taipan »

[quote="djozzik"]відкрийте секрет, чому така назва "Зб Солянка"! І в кого виникла така ідея створити команду!

Назва склалалася можна сказати історично, на форумі створили тему де набирали гравців на четвер на 19.00, і ось на четвер була команда з автоклубу Ланос і ще бажаючі яких не було в яку категорію віднести , з різних автоклубів і не тільки. Так ось вони і стали Збірною Солянкою. повністю команда як така ще не сформована але кістяк вже є

1) abarinoff
2) Taipan
3) Quik
Основне що нас обєднує- це те що всі свого часу грали на секціях в НУ ЛП по волейболу і грають досить непогано + бажання вдосконалюватися. ну ось начебто все написав, якщо щось забув то хлопці добавлять :yahoo:
Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
Аватар користувача
abarinoff
Повідомлень: 77
З нами з: Вів, 22 вересня 2009, 12:26
Контактна інформація:

Re: Команда "Збірна Солянка"

Повідомлення abarinoff »

djozzik писав:відкрийте секрет, чому така назва "Зб Солянка"! І в кого виникла така ідея створити команду!
На самом деле название "Збірна Солянка" временное, я думаю когда наконец соберем полноценную команду из 6 человек придумаем новое название :)
Taipan писав:Основне що нас обєднує- це те що всі свого часу грали на секціях в НУ ЛП по волейболу і грають досить непогано + бажання вдосконалюватися.
Ну я думаю, что в комманду принимаются не только те, кто раньше играл в секциях НУ ЛП по волейболу, а все желающие играть и совершенствовать свои навыки :) Так что 3 вакансии у нас в комманде еще есть ;)
Jump high, strike fast !
Аватар користувача
Quik
Повідомлень: 189
З нами з: Вів, 25 серпня 2009, 08:35
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Команда "Збірна Солянка"

Повідомлення Quik »

djozzik писав:відкрийте секрет, чому така назва "Зб Солянка"! І в кого виникла така ідея створити команду!
все пішло від фразиYelik'а :lol:
назва справді тимчасова, може перейменуємся в "Команду Чанахи" або "Грибна Юшка", шутю.. :D
Відповісти