Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Пошук гравцями команд або створення нових команд.
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення ruguj2009 »

Створюю команду професіоналів які колись займались волейболом більш-менш професійно.

Запрошуються всі хто розуміє і використовує в грі такі слова як:
1) подача: планєр;
2) напад, передача: взльот, дужка, хрест;
3) захист: ліберо, падіння;
4) розстановка: 5-1.

Кого зацікавила пропозиція - будь-ласка залишайте свої відгуки/коментарі.
Аватар користувача
Quik
Повідомлень: 189
З нами з: Вів, 25 серпня 2009, 08:35
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення Quik »

кхм, кхм.. А ви, дядько, точно сюда попали? (с) :)
Сайт називається "Аматорський волейбол у Львові" (див. назву вгорі) Нам, ламерам, не по зубам з профі тягатися :? Хіба якщо створити дві команди профі щоб між собою грали...

соррі за офтоп.
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення ruguj2009 »

ну таке бажання є - зібрати приблизно 10-12 чоловік рівня вище середнього і збиратись, орендувати зал. тому і створив нову тему, можливо хтось і зацікавиться.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення Yelik »

Quik писав:кхм, кхм.. А ви, дядько, точно сюда попали? (с) :)
Все нормально, якби сайт не називався, метою є об`єднання ВСІХ любителів волейболу профі та аматорів. Як зберуться команди на гру, хочу напроситись як глядач 8-) Чекаєм коли зберуться люди.
Аватар користувача
Taipan
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 08 вересня 2009, 16:02
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення Taipan »

ruguj2009 писав:ну таке бажання є - зібрати приблизно 10-12 чоловік рівня вище середнього і збиратись, орендувати зал. тому і створив нову тему, можливо хтось і зацікавиться.
Юра, а ти був в середу на грі як хлопці грали?
Хто на твою думку грав більш менш, хто в поняття твоєї гри підходить? є такі?

Якщо є бажання приходь сьогодні на 19,00 подивишся як хлопці грають, сьогодні зовсім інші гравці будуть, можливо хтось і підійде до складу твоєї команди , потім на сайті відпишешся відзначиш гравців які, грою сподобались, можливо й набереться 2 команди

ІМХО пропоную як варіант, вирішуй на власний розсуд :D
Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
Аватар користувача
Quik
Повідомлень: 189
З нами з: Вів, 25 серпня 2009, 08:35
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення Quik »

Taipan писав:Якщо є бажання приходь сьогодні на 19,00 подивишся як хлопці грають, сьогодні зовсім інші гравці будуть, можливо хтось і підійде до складу твоєї команди , потім на сайті відпишешся відзначиш гравців які, грою сподобались, можливо й набереться 2 команди
ну ми явно на професіоналів не тягнемо :D
хоча я і знаю що таке планер, але його ще треба вміти робити 8-)
Аватар користувача
Taipan
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 08 вересня 2009, 16:02
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення Taipan »

Так вибираємо з того що є поки що, я таких досить знаю які і поняття не мають що таке планер але грають просто супер, тут не теорія а практика має значення, все таки хотілося б уявити або гру побачити людини яка має вписуватись поняття команди...
Коли всі думають однаково, значить, ніхто особливо і не думає...
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення ruguj2009 »

нажаль сьогодні ніяк не можу.

просто ідея полягає в тому, що граючи в слабшій команді стає нецікаво або тобі або командам. Уявіть собі ситуацію, коли гравець, який розумію вищевказані вимоги виходить на подачу, подає 10-15 сильних подач в стрибку (причому він знає в яку саме зону він попаде). Як ви думаєте - хто втратить інтерес до швидше гри? Думаю ті партнери по команді, які не подають :-( Тому хотілось би щоб в команді було хоча б 2-4 чоловіка, які можуть сильну подачу прийняти, і забити - тоді гра буде цікавою, динамічною, напруженою... Деколи партія в таких іграх триває по пів години і більше.

Тому вибачте, якщо я образив Вас. Ваш рівень гри теж достойний, але мені хотілось би спробувати зібрати команду, якій я більше підходжу по рівню.

Ці ключові слова думаю знає кожен гравець, який виступав на змаганнях вищого рівня ніж міські.

Ще раз пробачте, якщо когось образив.
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення ruguj2009 »

щодо гри - нажаль я вже давно не тренувався, тому мій рівень зараз точно нижче вашого (ну крім техніки, яку не проп"єш :-))) ). Мені спочатку потрібно ввійти в форму, а потім почати тренування. Якраз маю надію за цей час пару людей відгукнеться.
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення antik »

скорее бы команда собралась - прям заинтриговали :D хочу поглядеть на игру профи!
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення ruguj2009 »

на гру Львівських профі можна подивитись на ВУЗівських змаганнях з волейболу між командами Політеху, Аграрної академії, ЛНУ та ІнФізу. деколи там точаться серйозні бої за місце в рейтингу. коли вони проходять - я уточню в своїх друзів і повідомлю тут.
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення antik »

ruguj2009 писав:на гру Львівських профі можна подивитись на ВУЗівських змаганнях з волейболу між командами Політеху, Аграрної академії, ЛНУ та ІнФізу. деколи там точаться серйозні бої за місце в рейтингу. коли вони проходять - я уточню в своїх друзів і повідомлю тут.
да что на них смотреть.... я на потенциальных соперников посмотреть хочу :lol:
ruguj2009
Повідомлень: 61
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 14:27
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення ruguj2009 »

та можна запросити гравців з тих команд, але з деким з них навіть я боюсь грати, реально руки поламати можуть при ударі :-)
Аватар користувача
Rayan
Повідомлень: 292
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 14:48
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення Rayan »

Сорі що втручаюся. Але не бачу сенсу грі з професіоналами (вони цим хліб заробляють і пашуть кожного дня). Я непроти пограти серед них як запрошений, але ледво ідея команда Профі проти команди Аматорів є адекватною. Різниця ігри аматорів (саме ігри а не тренування) і тренування профі це кардинально різні речі.

Іншими словами, думаю ніхто немає проти хороших гравців але в ролі хороших прикладів гри, а не "ламання рук". Я тоже руки можу поламати , але тоді коли промахнуся по мячу =)

До слова, думаю в середу збираються наразі одні з самих непоганих команд на форумі, але як аматори(!). Ніхто не претендує когось вчити.
Є гравці? Є професіонали? Нема запитань, якщо їм цікаво буде - думаю ніхто не відмовиться зіграти з такими. Запрошуй
I'm the voice inside your head
You refuse to hear
...
Роман_ЛВ
Повідомлень: 250
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 09:32
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Створюю команду професіоналів. Залишайте відгуки

Повідомлення Роман_ЛВ »

antik писав:скорее бы команда собралась - прям заинтриговали :D хочу поглядеть на игру профи!
+1
Тоже хочу посмотреть на игру профи :D
Закрито