Тренування з волейболу

Пошук гравцями команд або створення нових команд.

Коли у вам зручно ходити на тренування з волейболу?

Пн
10
19%
Вт
9
17%
Ср
10
19%
Чт
10
19%
Пт
8
15%
Сб
4
8%
Нд
2
4%
 
Всього голосів: 53

Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тренування з волейболу

Повідомлення Yelik »

lana
natka_vmiks, що займалась організацією даного тренування, не змогла чи не захотіла то все довести до логічного кінця, тому, наскільки мені відомо, тренування не відбувається :(

Якщо є бажаючі, взяти організаційні питання на себе, тому можу посприяти(дати контакти тренера наприклад).
Galichian
Повідомлень: 1
З нами з: Чет, 08 грудня 2011, 01:13
Гравець команди: Радехів
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тренування з волейболу

Повідомлення Galichian »

Шкода, що таке благе діло призупинилось. І вроді тренер є, і зал теж можна найти, а саме головне бажаючих тьма, от правда, як співав Владимир Семенович, "настоящих буйных мало, вот и нету вожаков".
avtoxenon
Повідомлень: 6
З нами з: Пон, 23 січня 2012, 14:10
Гравець команди: Радехів
Контактна інформація:

Re: Тренування з волейболу

Повідомлення avtoxenon »

tefozi писав:А може 2 рази в тиждень?

Наприклад
1. Неділя ранок на 10-ту годину
2. Середа або Четвер на 19.00
я можу теж ходити
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тренування з волейболу

Повідомлення Yelik »

avtoxenon
проблема в тому, що організатор кинула все на пів-дороги :( тому нічого і не проводиться.
Аватар користувача
ЦуКеРкА
Повідомлень: 75
З нами з: Сер, 14 жовтня 2009, 14:16
Гравець команди: Радехів
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тренування з волейболу

Повідомлення ЦуКеРкА »

Galichian писав:Шкода, що таке благе діло призупинилось. І вроді тренер є, і зал теж можна найти, а саме головне бажаючих тьма, от правда, як співав Владимир Семенович, "настоящих буйных мало, вот и нету вожаков".
Якщо тренер є..то чому він не доведе справу до кінця...не простіше дати його контакти, нехай бажаючі телефонують і домовляються про тренування!!!
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тренування з волейболу

Повідомлення Yelik »

ЦуКеРкА писав:
Galichian писав:Шкода, що таке благе діло призупинилось. І вроді тренер є, і зал теж можна найти, а саме головне бажаючих тьма, от правда, як співав Владимир Семенович, "настоящих буйных мало, вот и нету вожаков".
Якщо тренер є..то чому він не доведе справу до кінця...не простіше дати його контакти, нехай бажаючі телефонують і домовляються про тренування!!!
А чому він має щось доводити? Була відповідальна людина, яка взялась координувати всі дії, тренер навіть незнає(напевно) про існування цього сайту. Телефон то можна викласти, але як ти уявляєш координацію дій людей? :) Один передзвонить, мені краще в суботу о 15.00, інший в п'ятницю о. 19.00 і т.д., одним словом бардак буде, треба, щоб хтось один все погоджував, організував і певним чином відповідав.
Аватар користувача
ЦуКеРкА
Повідомлень: 75
З нами з: Сер, 14 жовтня 2009, 14:16
Гравець команди: Радехів
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тренування з волейболу

Повідомлення ЦуКеРкА »

Yelik писав:
ЦуКеРкА писав:
Galichian писав:Шкода, що таке благе діло призупинилось. І вроді тренер є, і зал теж можна найти, а саме головне бажаючих тьма, от правда, як співав Владимир Семенович, "настоящих буйных мало, вот и нету вожаков".
Якщо тренер є..то чому він не доведе справу до кінця...не простіше дати його контакти, нехай бажаючі телефонують і домовляються про тренування!!!
А чому він має щось доводити? Була відповідальна людина, яка взялась координувати всі дії, тренер навіть незнає(напевно) про існування цього сайту. Телефон то можна викласти, але як ти уявляєш координацію дій людей? :) Один передзвонить, мені краще в суботу о 15.00, інший в п'ятницю о. 19.00 і т.д., одним словом бардак буде, треба, щоб хтось один все погоджував, організував і певним чином відповідав.
згодна.. :?
Nazar
Повідомлень: 9
З нами з: Чет, 12 серпня 2010, 14:15
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Контактна інформація:

Re: Тренування з волейболу

Повідомлення Nazar »

я б походив на тренування... мені підходить з 18,30 - 21,30 пн-пт....
головне для мене в якому залі..... ну і скільки буде коштувати... дякую...
мій тел 068 844 33 56
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тренування з волейболу

Повідомлення Yelik »

Поки що закрию цю тему, так як нема відповідальної людини, нема тренування. Якщо хтось захоче взяти на себе відповідальність по організації тренування, пишіть мені в приват, відкрию.
Закрито