Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Інформація про чемпіонат, кубок України, інші офіційні змагання та турніри
leos
Повідомлень: 31
З нами з: Нед, 28 листопада 2010, 20:11
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення leos »

leos писав:Результат вчорашній
«Омега» (м. Львів) - м.Жидачів 3:0
і сьогоднішній
«Булава» (м. Львів) - «Сокіл-Газовик» (м. Сокаль) 0:3 (поправлено)
Я також за те, щоб хтось займався результатами, бо інакше весь зміст проведення чемпіонату пропадає. Андрій зайняв незрозумілу позицію! Невже важко домовитись з головним суддею про обмін інформацією про початок змагань та результати, а також і про фінансові питання, якщо в цьому є необхідність. Якщо не може, то пояснити причину і закрити дану тему.
До речі, результат тижневої давності:
«Булава» (м. Львів) - «Єдність» (м.Броди) 3:1.

Рs. За дезінформацію вибачаюсь, виправив.
Аватар користувача
voleyopenPRO
Повідомлень: 14
З нами з: Вів, 15 листопада 2011, 13:23
Гравець команди: Радехів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення voleyopenPRO »

mala писав:А де таблиця змагань?
я можу зробити
тільки мені треба знати всі результати
Зображення
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення Yelik »

leos писав:Я також за те, щоб хтось займався результатами, бо інакше весь зміст проведення чемпіонату пропадає. Андрій зайняв незрозумілу позицію! Невже важко домовитись з головним суддею про обмін інформацією про початок змагань та результати, а також і про фінансові питання, якщо в цьому є необхідність. Якщо не може, то пояснити причину і закрити дану тему.
Так і знав, що закінчиться все тим, що будуть звинувачувати мене :? Вже неодноразово звертався до Левківа, щоб він мені вислав результати змагань і паралельно домовився з суддями(молодими), щоб вони скидували мені результати, також ходив в неділю на ігри чемпіонату Львова, щоб безпосередньо взяти їх у Францишко. Результатів змагань мені ще так і не вислали, у Францишко їх також з собою не було. До речі, таблицю результатів чемпіонату Львова складав сам, тоді ж в неділю сфотографував наявну таблицю з неї складав в електронному варіанті. Що я зробив не так?
leos
Повідомлень: 31
З нами з: Нед, 28 листопада 2010, 20:11
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення leos »

Yelik писав: Так і знав, що закінчиться все тим, що будуть звинувачувати мене :? Вже неодноразово звертався до Левківа, щоб він мені вислав результати змагань і паралельно домовився з суддями(молодими), щоб вони скидували мені результати, також ходив в неділю на ігри чемпіонату Львова, щоб безпосередньо взяти їх у Францишко. Результатів змагань мені ще так і не вислали, у Францишко їх також з собою не було. До речі, таблицю результатів чемпіонату Львова складав сам, тоді ж в неділю сфотографував наявну таблицю з неї складав в електронному варіанті. Що я зробив не так?
Андрію, ну не зможе Левків, в силу своєї зайнятості, а Францишко сам пересвідчився ..., висилати тобі смски, потрібно самому в них або в представників команд (буде оперативніше) брати інформацію (як брати? ну зателефонувати на мобільний) і зразу ж викладати на форумі інформацію, а результати заноситив в офіційні таблиці змагань. І цілком розумно всі фінансові витрати покласти на організаторів змагань. Для цього і вносились організаційні внески команд учасниць. А після завершення змагань ми попросимо прозвітувати організаторів змагань про витрачені кошти на проведення чемпіонатів Львівщини та Львова (в тому числі і на інформаційне забезпечення чемпіонатів).
Тарік
Повідомлень: 377
З нами з: Вів, 23 березня 2010, 21:59
Гравець команди: ЛУБП
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення Тарік »

Та не зобов*язаний Андрій збирати інформацію про результати зустрічей між командами.
Не досить хіба того, що людина ще з 2009 року організувала спеціалізований сайт, де ми усі маємо змогу слідкувати за подіями у волейболі, домовлятись про зустрічі, подавати свої заявки на участь у змаганнях?

Кожного року Андрій змушений видзвонювати організаторів і запитувати про результати так, немов йому це найбільше потрібно.
Був свідком як важко отримати інформацію від головного судді. Виглядало так ніби Андрій хоче дізнатись про державну таємницю і складалось враження, що ці результати потрібні лише організаторам.
Тарік
Повідомлень: 377
З нами з: Вів, 23 березня 2010, 21:59
Гравець команди: ЛУБП
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення Тарік »

Ще один варінт для отримання інформації про результати зустрічей.
Один з граців з комнади Лісотехнік бере залучається у якості судді на цих змаганнях і має змогу як спостерігати за змаганнями, так дізнатись про результати.
Можливо це і є leos, який постійно інформує нас про результати зустрічей за участю його команди (Лісотехнік)
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення Yelik »

Склав турнірну таблицю(на 1 сторінці) з наявної інформації: календарів змагань і результатів ігор, які тут подали учасники. Назвав "неофіційною" з вищевказаних причин, як тільки буду мати на руках офіційну, заміню, а до того часу буду поповнювати її з результатів, які викладуть тут учасники змагань. Хочу сказати, що з вищою лігою більш менш добре, інформації багато, а от по іграх 1 ліги дуже мало результатів.
leos писав:Андрію, ну не зможе Левків, в силу своєї зайнятості, а Францишко сам пересвідчився ..., висилати тобі смски, потрібно самому в них або в представників команд (буде оперативніше) брати інформацію (як брати? ну зателефонувати на мобільний) і зразу ж викладати на форумі інформацію, а результати заноситив в офіційні таблиці змагань.
Я не просто так пропонував скидувати результати СМС'кою. Незнаю в кого як із зайнятістю, але мені найкраще підходить, щоб результати були саме в такому вигляді(смс), щоб можна було собі вдома ввечері сісти і їх внести в таблицю. Робота в мене частково повязана з комп'ютером, тому оперативно вносити результати за телефонним дзвінком я не можу, часто банально нема на то часу. Хіба важко судді/секретарю(я не маю на увазі Левківа чи Леоніда Яковича) відразу після гри скинути смс з результатами? На мою думку, це найпростіший шлях, причому для всіх.
leos
Повідомлень: 31
З нами з: Нед, 28 листопада 2010, 20:11
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення leos »

Тарік писав:Ще один варінт для отримання інформації про результати зустрічей.
Один з граців з комнади Лісотехнік бере залучається у якості судді на цих змаганнях і має змогу як спостерігати за змаганнями, так дізнатись про результати.
Можливо це і є leos, який постійно інформує нас про результати зустрічей за участю його команди (Лісотехнік)
Як неофіційну інформацію по іграх вищої ліги я викладав і можу надалі викладати на форумі, так як самому цікаво хто як зіграв. А для офіційної таблиці змагань Андрій пізніше може брати дані у головного судді. А от по першій лізі зовсім немає данних, можливо хтось і визветься викладати на форумі неофіційні результати матчів. Нових зборів представників команд ніхто вже проводити не буде для введення нових суддів та й це не потрібно.
mala
Повідомлень: 154
З нами з: П'ят, 08 січня 2010, 15:31
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення mala »

Yelik писав:
leos писав:Я також за те, щоб хтось займався результатами, бо інакше весь зміст проведення чемпіонату пропадає. Андрій зайняв незрозумілу позицію! Невже важко домовитись з головним суддею про обмін інформацією про початок змагань та результати, а також і про фінансові питання, якщо в цьому є необхідність. Якщо не може, то пояснити причину і закрити дану тему.
Так і знав, що закінчиться все тим, що будуть звинувачувати мене :? Вже неодноразово звертався до Левківа, щоб він мені вислав результати змагань і паралельно домовився з суддями(молодими), щоб вони скидували мені результати, також ходив в неділю на ігри чемпіонату Львова, щоб безпосередньо взяти їх у Францишко. Результатів змагань мені ще так і не вислали, у Францишко їх також з собою не було. До речі, таблицю результатів чемпіонату Львова складав сам, тоді ж в неділю сфотографував наявну таблицю з неї складав в електронному варіанті. Що я зробив не так?
Андрій, Вас ніхто не звинувачує. Наоборот, Вас у цій справі всі хочуть підтримати. Це важкий момент. Не потрібно на когось злитися.
Інформаційна частина якраз і є цією організаторською фішкою чемпіонату. До спортивки ми дійдемо пізніше. А зараз прошу Андрієві виділити з зібраних грошей хоч би 500 гривень на місяць, щоб оперативною була інформація.
mala
Повідомлень: 154
З нами з: П'ят, 08 січня 2010, 15:31
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення mala »

leos писав:
leos писав:Результат вчорашній
«Омега» (м. Львів) - м.Жидачів 3:0
і сьогоднішній
«Булава» (м. Львів) - «Сокіл-Газовик» (м. Сокаль) 0:3 (поправлено)
Я також за те, щоб хтось займався результатами, бо інакше весь зміст проведення чемпіонату пропадає. Андрій зайняв незрозумілу позицію! Невже важко домовитись з головним суддею про обмін інформацією про початок змагань та результати, а також і про фінансові питання, якщо в цьому є необхідність. Якщо не може, то пояснити причину і закрити дану тему.
До речі, результат тижневої давності:
«Булава» (м. Львів) - «Єдність» (м.Броди) 3:1.

Рs. За дезінформацію вибачаюсь, виправив.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення Yelik »

mala
Та чого я маю злитись? :) Все ок. І прошу ніяких грошей мені не виділяти :) смс з результатами нехай скидують і все буде Атлічно та оперативно ;)
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення ostap.malaniuk »

Та чого я маю злитись?
А ти таки злишся! Будь спокійнішим. Зроби за інших їхню роботу, за яку їм, до речі, ще й гроші платять, і підстав другу щоку, коли тебе критикують!!!
Аватар користувача
voleyopenPRO
Повідомлень: 14
З нами з: Вів, 15 листопада 2011, 13:23
Гравець команди: Радехів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення voleyopenPRO »

А ти таки злишся! Будь спокійнішим. Зроби за інших їхню роботу, за яку їм, до речі, ще й гроші платять, і підстав другу щоку, коли тебе критикують!!!
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення Yelik »

Оновив офіційну турнірну таблицю.

Червоним кольором позначив результати яких немає в офіційній, але є на сайті - це гра "Сокаль"-"Булава". Крім того, очевидно машинальна помилка, є один результат "Булава"-"Лісотехнік" для першої не вказаний, а для другої вказаний. Прошу підтвердити чи була гра?
Аватар користувача
Victor
Повідомлень: 30
З нами з: Пон, 08 листопада 2010, 20:06
Гравець команди: Лісотехнік
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонаті Львівщини, весна-осінь 2011р.

Повідомлення Victor »

Yelik писав:Оновив офіційну турнірну таблицю.

Червоним кольором позначив результати яких немає в офіційній, але є на сайті - це гра "Сокаль"-"Булава". Крім того, очевидно машинальна помилка, є один результат "Булава"-"Лісотехнік" для першої не вказаний, а для другої вказаний. Прошу підтвердити чи була гра?
Булава з Лісотехніком ще не грала

Сьогодні була гра "Лісотехнік" - "Жидачів" - 3 : 0
Не бійся того, що про тебе подумають інші - вони занадто зайняті тим, що ти думаєш про них
Відповісти