Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Інформація про чемпіонат, кубок України, інші офіційні змагання та турніри
Аватар користувача
SashaK
Повідомлень: 34
З нами з: П'ят, 28 травня 2010, 09:54
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення SashaK »

Санаторій сьогодні молодці!!! :vol: Успіху!!!
mala
Повідомлень: 154
З нами з: П'ят, 08 січня 2010, 15:31
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення mala »

Якщо команда не з`явилася, то в табл. результатів їй записують 0:W і мінус 1 очко; а переможцю W:0 і 3 очки.
ясаВ вікмеД
Повідомлень: 130
З нами з: Сер, 12 травня 2010, 23:32
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення ясаВ вікмеД »

Завтра буде цікавий спаринг- САНАТОРІЙ проти ДАМАСК(СВАРГА). Форумці Волейболісти приходьте , не пожалієте. :yahoo:
АлексЛ
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 13 жовтня 2009, 14:29
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення АлексЛ »

Або, іншими словами "Правшва" проти "Лівші". :)
Аватар користувача
Лана
Повідомлень: 47
З нами з: Сер, 08 вересня 2010, 18:02
Звідки: Lemberg
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення Лана »

Ну, як там "цікавий спаринг"? Хто кого? Праві - лівих, чи ліві - правих? Напишіть будь ласка результатт :mrgreen:
Аватар користувача
Лана
Повідомлень: 47
З нами з: Сер, 08 вересня 2010, 18:02
Звідки: Lemberg
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення Лана »

До речі... Yelik, а коли буде 2-ий етап Кубку з волейболу (а ще краще 3-ій :P )?
Просто дуже хочеться подивитись на справжню "битву титанів"!!! Волейбол FOREVER !!!
ясаВ вікмеД
Повідомлень: 130
З нами з: Сер, 12 травня 2010, 23:32
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення ясаВ вікмеД »

Дякую Санаторію за цікаву гру. Щодо придставників команди Алтейро- Саня , Алекс чи як вас там, ДУХУ не стало щоб взяти участь в змаганнях, а щоб заважати грати Дамаску наглості вистачає. З командою Сокіл ми зустрінемось в другому турі ,тодІ побачим як ви заспіваєте. І взагалі хто з ваших команд витримає 8 партій.... :twisted:
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення Yelik »

Завантажуйте результати після сьогоднішніх ігор. В групі В не визначились з місцем, так як дещо наплутали і не порахували співвідношення партій, як тільки порахують, тут же впишу.

Те ж саме з 2 та 3 етапами, як буде інформація виставлю тут у першому повідомленні!
Аватар користувача
SashaK
Повідомлень: 34
З нами з: П'ят, 28 травня 2010, 09:54
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення SashaK »

Дуже дякуємо команді ДАМАСК за хорошу гру! Персональне вітання Василю Демківу! До зустрічі у наступних іграх!
АлексЛ
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 13 жовтня 2009, 14:29
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення АлексЛ »

ясаВ вікмеД писав:Дякую Санаторію за цікаву гру. Щодо придставників команди Алтейро- Саня , Алекс чи як вас там, ДУХУ не стало щоб взяти участь в змаганнях, а щоб заважати грати Дамаску наглості вистачає. З командою Сокіл ми зустрінемось в другому турі ,тодІ побачим як ви заспіваєте. І взагалі хто з ваших команд витримає 8 партій.... :twisted:
По-перше не "придставників" а представників, по-друге не "вас там", а я один був. Про наш дух ти наврядчи щось взагалі знаєш, бо навіть складу гравців не знаєш; а якщо ти називаєш вболівання за наших знайомих Санаторій "заважати грати Дамаску наглості вистачає", то вибач - це наше право. Та і взагалі, трохи дивакуватий ти хлопець Вася, не я один це зауважив. Але гра ваша мені сподобалась :)
Аватар користувача
Лана
Повідомлень: 47
З нами з: Сер, 08 вересня 2010, 18:02
Звідки: Lemberg
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення Лана »

Ого-о-о :shock: !!! Ну і балачка тут "розгорілась" (АлексЛ vs. ясаВ вікмеД)! Ви б, хлопці, пояснили "простому народу", що і до чого :?: Бо не зовсім ясно...

П.С. А взагалі, емоції - емоціями, а майстерність виявиться тільки на волейбольній площадці... Що ж, хай переможе сильніший[!
АлексЛ
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 13 жовтня 2009, 14:29
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення АлексЛ »

Та немає чого пояснювати, просто, як на мене, Вася образився на мене, Алтейро, Нас за те, що ми нібито заваджали... але було ще двоє гравців з Сокола, Єлік і Макс, і ми всі просто жартували, вболівали, і як могли розважались в процесі гри, і ніхто нікого ні разу не образив, не звинуватив, і не обізвав, тим більше про ДУХ не казав. От.
Аватар користувача
Sanya
Повідомлень: 131
З нами з: Сер, 12 серпня 2009, 07:14
Гравець команди: Дамаск
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення Sanya »

Yelik писав:А мене приємно здивувала команда "Дамаск" :) не чекав, цікаво знати, що за гравець якого добрали в останній момент!?
То мій колега з залізниці.
Аватар користувача
Sanya
Повідомлень: 131
З нами з: Сер, 12 серпня 2009, 07:14
Гравець команди: Дамаск
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення Sanya »

Лана писав:Ого-о-о :shock: !!! Ну і балачка тут "розгорілась" (АлексЛ vs. ясаВ вікмеД)! Ви б, хлопці, пояснили "простому народу", що і до чого :?: Бо не зовсім ясно...
На одній зі скамійок сиділи послідовники Максима Галкіна, що намагалися пародіровати бойовий кліч нашої команди. Але до справжнього Галкіна їм далеко, тому особисто в мене вони викликали здорову посмішку. 8-)
Певно йдеться про те.
Востаннє редагувалось Сер, 17 листопада 2010, 09:30 користувачем Sanya, всього редагувалось 1 раз.
Роман_ЛВ
Повідомлень: 250
З нами з: Сер, 05 серпня 2009, 09:32
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова з волейболу, осінь 2010р.

Повідомлення Роман_ЛВ »

О тут "СТРАСТИ"!!!!! :D
Відповісти