Ігри Аматорської Вищої Ліги у Львові 11-14 лютого 2010р.

Інформація про чемпіонат, кубок України, інші офіційні змагання та турніри
Відповісти
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Ігри Аматорської Вищої Ліги у Львові 11-14 лютого 2010р.

Повідомлення Yelik »

На вул. В.Великого, 12(технікум зв`язку) будуть проходити ігри аматорської вищої ліги. З завтрашнього дня початок 13-00 4 гри. В суботу та неділю заключні ігри з 9-00 ранку. Інформацію про час проходження ігор отримав там же(заїжав сьогодні), так як не знайшов її на сайті Федерації :(

Я планую в суботу і/або неділю попасти на ігри.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ігри Аматорської Вищої Ліги у Львові 11-14 лютого 2010р.

Повідомлення Yelik »

Був сьогодні на останній грі, де грали наш "Барком" та житомирський "Інваспорт". Мені особисто гра сподобалась, незважаючи на помилки. Напружена боротьба була. В суботу та неділю ігри будуть проходити з 11-00год.(!), а не з 9-00. Поїду по можливості подивлюсь, хочу взяти камеру зняти деякі ігри, але в тому залі немає нормального місця для зйомки :(
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ігри Аматорської Вищої Ліги у Львові 11-14 лютого 2010р.

Повідомлення Yelik »

Сьогодні наш "Барком" програв "Златогору" :( хоча могли і виграти, але останні дві партії просто здали..
"Свалява" виграла у "Інваспорту", капітану "Свялави" менше "гнобити" своїх треба і більше підтримувати, тоді в них і гра піде. До речі, так і було, перший тайм здули, а в наступних більше підтримки і виграли гру.
"Роднічок" помоєму виграв у "Бірзули", можу помилятись, бо вони грали першими, а я прийшов під кінець гри. Сподобався пасуючий в Роднічка.
"Степ" виграв у "Володар Західрембуд", тут аналогічна ситуація "Володар" якби грали чуть зібраніше могли взяти верх на Степом.
Відповісти