Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Новини, обговорення, звіти, питання і все що стосується львівської федерації волейболу.
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення ostap.malaniuk »

Дякую за оперативність :)
До речі, коли наступні ігри??? Я так розумію, що вже визначились по 2 кращі команди з груп...
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

YelikБудь-ласка
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

Yelik пропоную запровадити звання (приз)кращого гравця турніру :geek: як для мене то це дівчинка з прізвищем Василишин(на футболці)з команди санаторій.Вона реально вивела тих дядьків на 3 місце :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Morwun
Повідомлень: 81
З нами з: Вів, 01 вересня 2009, 13:28
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Morwun »

давайте Ліцмана)))!!!
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Yelik »

ostap.malaniuk писав:До речі, коли наступні ігри??? Я так розумію, що вже визначились по 2 кращі команди з груп...
Сьогодні говорив по телефону з Володимиром чекаю новий календар. Попередньо на наступний четвер грають перехресно 1-2 команди з двох груп. Добре було якби та одна гра, що залишилась між "СШ№1"-"Санаторій" відбулась між ними у вівторок в СШ№1, але контакту з представниками останніх я не маю нажаль, може хтось підкаже!? Від результату цієї гри може залежати розташування команд по місцях.

Стикові ігри будуть проходити перехресно між 1-2 місцями в групах, далі щоб зменшити к-сть ігор, будуть проводитись ігри між різними групами по місцях 3 між 3 за 5-6 місця, 4 між 4 за 7-8 місця і т.д.

Ще одне, команда ЛУБП таки написала протест на гру з СШ№1(коли вони взяли гравців Аграрного), СШ№1 зарахували технічну поразку 0:2. Результат в таблиці групі А змінено.
Oleg<SOKIL> писав:Yelik пропоную запровадити звання (приз)кращого гравця турніру :geek: як для мене то це дівчинка з прізвищем Василишин(на футболці)з команди санаторій.Вона реально вивела тих дядьків на 3 місце :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ти все ніяк не можеш заспокоїтись з Санаторієм :) Відносно звання кращого гравця турніру, то можна впринципі внести кандидатури на голосування тут на форумі і визначити кращого гравця ;)
Аватар користувача
ihor
Повідомлень: 92
З нами з: Пон, 05 жовтня 2009, 17:01
Гравець команди: Фортуна
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення ihor »

Давайте замість кращого гравця визначимо вищого гравця, і подаруємо Олегу заслужений приз. Так буде легше визначати, і буде воно більш обєктивно!
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

:shock: :shock: :shock: :shock: а хыба ти не здивований ъхными результатами :mrgreen: бо я в шоці :twisted: але та пасуюча молодчинка :!: :!: :oops:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

Yelik зроби гілку і голосуємо я за :!: :!: :!: Василишин :!: :!: :!:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Yelik »

Oleg<SOKIL> писав:Yelik зроби гілку і голосуємо я за :!: :!: :!: Василишин :!: :!: :!:
Мені здається, щоб голосувати потрібно більше ніж одна кандидатура :) Одним словом, потрібно вносити ще кандидатури!
Тарік
Повідомлень: 377
З нами з: Вів, 23 березня 2010, 21:59
Гравець команди: ЛУБП
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Тарік »

А як щодо створення теми про волейбол у районах області. Мені відомо, що 3 роки поспіль змагання проводяться у Пустомитівському районі, у Городоцькому районі немає такої ліги, однак хороша команда Черлян представляє цей район у вищій лізі. Також доводилось чути, що досить сильні за грою є команди у Бродівському районі. Не знаю також, що сталось з командою Комарно(двоє гравців якої грають за Інтеліас), яка досить хорошу гру показала у тій же Пустомитівській лізі та перемогла)

Пропоную розпочати таке обговорення, оскільки знайомство користувачів з гравцями команд районів області лише допоможе у збільшенні кількості учасників змагань а також зацікавленості до цих змагань.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Yelik »

Тарік
Я тільки ЗА обома руками за таке спілкування та інформацію, коли і де проводяться змагання в області. Але нажаль за всім не встигаю, мало того мало що відомо, а люди яким відомо не завжди ділять з волейбольною "громадою" :(

Тому якщо буде будь яка інформація про турніри в області і ви про це знаєте пишіть(в окремих темах), виставляйте фото і т.д. :!:
АлексЛ
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 13 жовтня 2009, 14:29
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення АлексЛ »

Вставлю і я свої 5 коп. По-перше, дуже сподобалась гра пасуючого з ВолейболЛьвівУа - Остапа Маланюка, молодець у всіх відношеннях :1 :strong. Взагалі, ви вчора мали виграти в Сокола, бо він був явно не в найкращій формі. Але два профікі в вашій команді, як на мене, зіграли негативну роль у третій партії і повністю провалили її як фізично так і психологічно. Для Вови, склалось таке враження, було важливіше доказати свою правоту, аніж виграти гру :( Та і Левківа розізлили - навіщо? Дивно, але психологічно можна перебороти більш сильного фізично суперника, так часто з Кубинцями стається. Взагалі гра сподобалась - Заруба справжня!!!
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

А ТОБІ 5 КОП НЕ ВСТАВИТИ КРОВ НЕ ДОЗВОЛЯЄ :lol: :lol: :lol: А 3 ПАРТІЮ ЯКРАЗ ЗАВАЛИВ ОСТАП :idea:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

І ШЕ НЕЯКІСНА РОЗТАНОВКА(БО ПАСУВАТИ НЕ БУЛО КОМУ) ;)
ХОЧА ГРА БУЛА БОМБОВА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Відповісти