Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Новини, обговорення, звіти, питання і все що стосується львівської федерації волейболу.
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення ostap.malaniuk »

Я думаю, що не вони одні "добирають" в команду не заявлених гравців. Просто, якщо це гравці значно вищого рівня, а тим більше грають за команди, то це вже погано.
Броня
Повідомлень: 5
З нами з: Пон, 26 квітня 2010, 19:49
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Броня »

ostap.malaniuk писав:Я думаю, що не вони одні "добирають" в команду не заявлених гравців. Просто, якщо це гравці значно вищого рівня, а тим більше грають за команди, то це вже погано.
Для чого команди подають списки гравців команди,якщо організатори турніру на них навіть не звертають увагу?Тим більше що з кожним туром мотивація зростає.Як організатори збираються вирішувати цю проблему,і чи збираються вирішувати її в принципі?
АлексЛ
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 13 жовтня 2009, 14:29
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення АлексЛ »

Сумніваюсь, що вони взагалі переглядають якісь записи :cry:
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення ostap.malaniuk »

АлексЛ писав:Сумніваюсь, що вони взагалі переглядають якісь записи :cry:
100%
Аватар користувача
antik
Дизайнер сайту
Повідомлень: 212
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 18:57
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення antik »

прарвьомся! 8-)
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Yelik »

АлексЛ писав:І ще цікавий момент у змаганнях за виграшом. Цього четверга ЛУБП програв СШ 1 з рахунком 0:2, зустрів я капітана команди Юру, і питаю як так вийшло, а він мені розповів, що СШ 1 взяла собі в команду абсолютно навіть не заявлених двох пацанів з Аграрного (один з них Ліцман), Левків це бачив, але тим не менш нічого не змінив , пацани стали в діагональ і...
СОРОМНО має бути і цим пацанам, і СШ 1, і Левківу, мабуть????????????????
Відповім на це зауваження так як безпосередньо був у центрі подій :) Це моя відповідь користувачу "Тарік" з команди ЛУБП у приватній переписці:
Вчора я говорив з Левківим на цю тему також, а він в свою чергу з командою СШ№1. Одним словом, його відповідь була такою: "Якщо команда ЛУБП виявить протест, то результат гри скасують на користь ЛУБП 2:0". Я Юрі порекомендував написати протест, правда він Левківу висловив своє невдоволення, але сказав, що протест писати не буде і остання фраза була "на ваш розсуд". Що вирішить Левків, чесно кажучи я незнаю
Левицький
Повідомлень: 18
З нами з: Вів, 22 грудня 2009, 13:47
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Левицький »

Ситуація з так званими "професіоналами" має бути передбачена в регламенті змагань. У нас, в Миколаєві, проводиться подібний турнір з аматорського футболу. В регламенті приблизно записано так. "у турнірі не мають права брати гравці які були в останні два роки заявлені або грали в чемпіонаті району, області у вищих за рангом турнірах. Не вважаються професіоналами гравці вік яких більше 40 років." за порушення передбачені санкції - фінансові, анулювання результату, зняття команди з турніру. Щось подібне потрібно передбачати і тут.
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення ostap.malaniuk »

Тобто, на скільки я зрозумів попередній пост, так як у нас немає регламенту, то і нарікати немає на що...??? :?:
Левицький
Повідомлень: 18
З нами з: Вів, 22 грудня 2009, 13:47
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Левицький »

я думаю що зараз все мають вирішувати судді і організатори змагань. Те що я написав це для прикладу, на майбутнє
mala
Повідомлень: 154
З нами з: П'ят, 08 січня 2010, 15:31
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення mala »

Yelik писав:
АлексЛ писав:І ще цікавий момент у змаганнях за виграшом. Цього четверга ЛУБП програв СШ 1 з рахунком 0:2, зустрів я капітана команди Юру, і питаю як так вийшло, а він мені розповів, що СШ 1 взяла собі в команду абсолютно навіть не заявлених двох пацанів з Аграрного (один з них Ліцман), Левків це бачив, але тим не менш нічого не змінив , пацани стали в діагональ і...
СОРОМНО має бути і цим пацанам, і СШ 1, і Левківу, мабуть????????????????
Відповім на це зауваження так як безпосередньо був у центрі подій :) Це моя відповідь користувачу "Тарік" з команди ЛУБП у приватній переписці:
Вчора я говорив з Левківим на цю тему також, а він в свою чергу з командою СШ№1. Одним словом, його відповідь була такою: "Якщо команда ЛУБП виявить протест, то результат гри скасують на користь ЛУБП 2:0". Я Юрі порекомендував написати протест, правда він Левківу висловив своє невдоволення, але сказав, що протест писати не буде і остання фраза була "на ваш розсуд". Що вирішить Левків, чесно кажучи я незнаю
Зняти команду за яку грав той Кіцмань
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

ахахаЛіцман(Кіцман) опустився до аматорів :lol: :lol: :lol: :lol: ото був цирк шкода небачив :roll: :roll: :roll: :roll:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Morwun
Повідомлень: 81
З нами з: Вів, 01 вересня 2009, 13:28
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Morwun »

Яка різниця кого привели...від того турнір стане цікавішим....отримуйте задоволення від гри)))...і шльоми беріть з собою...(на всяк випадок))
Броня
Повідомлень: 5
З нами з: Пон, 26 квітня 2010, 19:49
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Броня »

Morwun писав:Яка різниця кого привели...від того турнір стане цікавішим....отримуйте задоволення від гри)))...і шльоми беріть з собою...(на всяк випадок))
Різниця велика :!: Набрати профіків і сидіти пити пиво великого розуму не треба.Прийти з вищих ліг і пишатися тим що зняв свій "шльом" перед аматором це теж не прояв майстерності :!:
Galian
Повідомлень: 15
З нами з: Вів, 29 грудня 2009, 13:15
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Galian »

Morwun писав:Яка різниця кого привели...від того турнір стане цікавішим....отримуйте задоволення від гри)))...і шльоми беріть з собою...(на всяк випадок))
То що турнір стане цікавішим чим більше буде сильних гравців, то однозначно, тут сперечатися зайве, питання в іншому...
Переважно правила є для того щоб їх дотримуватися, а не як в нас прийнято - щоб порушувати 8-)
Якщо слідувати логіці "ну і хай собі", то для чого збиралися представники команд, подавали заявки і т.д.?
Думаю треба робити скидку на те що змагання проводяться вперше, і з кожним разом будуть враховуватись помилки попередніх разів? (Питання риторичне, відповідати не треба :))

Щоб вже зовсім було зрозуміло, то в термінах волейболу, то все одно що нападаючий удар виконувати з драбини :) - хоч то і правилам суперечить, зате краще можна вдарити, а ті хто на протилежній половині хай шльоми беруть.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат Львівщини з волейболу, весна 2010р.

Повідомлення Yelik »

Оновлена таблиця готова, завантажуйте традиційно на першій сторінці.

У групі Б зіграно всі ігри відповідно визначились команди по місцях. У групі А має ще пройти одна гра.
Відповісти