Розділ Львівської Федерації Волейбол

Новини, обговорення, звіти, питання і все що стосується львівської федерації волейболу.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення Yelik »

Сьогодні домовились про створення на нашому форумі окремого розділу Львівської Обласної Федерації Волейболу. Новини, інформація, обговорення і багато іншого, що стосується волейбольного життя нашого міста. Бажаю розвитку і процвітання 8-)
Аватар користувача
Morwun
Повідомлень: 81
З нами з: Вів, 01 вересня 2009, 13:28
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення Morwun »

Приєднуюсь до побажань))!!
volodymyr
Повідомлень: 7
З нами з: Вів, 20 жовтня 2009, 14:53
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення volodymyr »

Дякую адміністратору за надану можливість обговорювати на Форумі питання Львівської обласної федерації волейболу. Надіюся, що кожен учасник Форуму відчує себе складовою Федерації, зможе знайти власний інтерес в її діяльності і спричиниться до подальшого розвитку волейболу у Львові та в області.
Хочу повідомити, що з лютого 2010 року планується проведення чемпіонату Львівщини з волейболу. Змагання будуть організовуватися по різних лігах враховуючи рівень підготовленості команд. В кожній лізі буде підбиратися така система проведення змагань, яка буде цікава для учасників. Федерація зобов'язується залучити до проведення змагань кваліфікованих суддів, сприяти у створенні сприятливих умов для учасників, тобто періодичність, дні, час і місце проведення змагань. Витрати на нагородження, суддівство і оренду спортзалів - за рахунок вступних внесків учасників. Розміри вступних внесків та інші питання будуть обговорюватися на Форумі, а затверджуватися - на нараді представників команд-учасниць перед змаганнями. Інформацію про бажання взяти участь у змаганнях прошу подавати на мою електронну скриньку: vlevkiv@ukr.net.
Аватар користувача
ihor
Повідомлень: 92
З нами з: Пон, 05 жовтня 2009, 17:01
Гравець команди: Фортуна
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення ihor »

Щойно співробітник телефонував Володимиру Левківу щоб запитати де відбуватиметься у Львові тур "вищої групи аматорів"
Виявляється, що на цих вихідних будуть проводитись фінальні ігри молодіжної першості з волейболу. Якого рівня не знаю :)
Ігри відбуватимуться у спортзалі політеха у Стрийському парку - у суботу та неділю починаючи з 10:00
Відомо що в неділю буде 3 гри, в суботу - не знаю, можливо більше

Якщо комусь цікаво - приходьте дивитись

Пропозиція до форумчан. Може організуємо чергування - хтось щотижня буде телефонувати Володимиру та випитувати в нього чи є якісь новини :)
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення Yelik »

Я напевно в суботу приїду з 10-00.
АлексЛ
Повідомлень: 108
З нами з: Вів, 13 жовтня 2009, 14:29
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення АлексЛ »

ihor писав:Пропозиція до форумчан. Може організуємо чергування - хтось щотижня буде телефонувати Володимиру та випитувати в нього чи є якісь новини
5 балів!!!!
І ще цікавий момент у змаганнях за виграшом. Цього четверга ЛУБП програв СШ 1 з рахунком 0:2, зустрів я капітана команди Юру, і питаю як так вийшло, а він мені розповів, що СШ 1 взяла собі в команду абсолютно навіть не заявлених двох пацанів з Аграрного (один з них Ліцман), Левків це бачив, але тим не менш нічого не змінив :oops: :shock: , пацани стали в діагональ і...
СОРОМНО має бути і цим пацанам, і СШ 1, і Левківу, мабуть????????????????
volodymyr
Повідомлень: 7
З нами з: Вів, 20 жовтня 2009, 14:53
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення volodymyr »

Це не зовсім вірна інформація. Перед грою я підійшов до представника команди СШ№1 і попередив, що гравці М.Ліцман і А.Найда не можуть брати участь у цих змаганнях, і якщо команда ЛУБП подасть протест то їм буде зарахована поразка. Я отримав відповідь, що інших гравців у комнди немає і без них команда не зможе грати. Я вважаю, що на цих змаганнях найважливішим є сам процес гри, тому не бачив доцільним заборонити її проведення. Тим більше, що жоден суддя не має право когось не пускати в зал чи виганяти з залу. Суддя має право зафіксувати результат гри і відреагувати на протест іншої команди у відповідності до загально прийнятої процедури. Після розмови з представником команди СШ№1 в мене була розмова з представником команди ЛУБП, у якій я пояснив йому ситуацію і вказав на право команди подати протест. Команда ЛУБП подала протест, він був прийнятий і задоволений. Результат гри відображено у турнірній таблиці.

А тепер уявіть ситуацію, що команда ЛУБП не подає протест, більше того, після відміни гри гравці займають позицію, що їм не важливий результат, оскільки вони вже не можуть претендувати на вихід в півфінал, і вони хочуть заради самої гри, заради азарту позмагатися з сильнішими спортсменами, і більше того, вони впевнені, що переможуть команду СШ№1 навіть з двома сильними гравцями. А тут головний суддя відміняє гру. І на наступний день гравці інших команд на Форумі висловлюють своє обурення. "Як так, ми зібралися, щоб просто пограти, навіть гроші заплатили, а нам не дають грати." Хто винен? Головний суддя.

Я прекрасно розумію команду СШ№1. Вони не хочуть програвати і шукають шляхи, які б сприяли їхнім перемогам. І це нормально. Починаючи від 1-го туру, не одна команда спробувала підсилитися іншими гравцями. І це нормально. Але є домовленості, і за їх рамки виходити не можна. З іншого боку, якщо б за кожне організаційне порушення команда не допускалася до гри, то в нас би половина ігор завершувалися технічними поразками. Практично на кожному турі одна, а то й кілька команд не приходить своєчасно на гру. Бувало, що за якусь команду на майданчик виходив гравець іншої команди. І я це дозволяю за умови, що суперник не заперечує. А те що у складі двох команд беруть участь жінки - це теж порушення. То що, заборонити командам виступати на наших змаганнях? А те що команди не мають єдиної спортивної форми - це теж порушення. Але ми все це обговорювали на нараді представників і ставимося до цього з розумінням. Бо наші змагання - любительські. І крім уже сказаного (далеко не всього) вони переповнені різними збиваючими чинниками, починаючи від затримок руху на дорогах, що не дозволяють вчасно зібратися командам і закінчуючи амбіціями бабулі-вахтерки, яка умудряється не тільки не впустити команди на гру, а навіть не випустити їх після гри :lol: :lol: :lol: Тому в кожній ситуації треба діяти за принципом доцільності. А ціль одна - проведення гри. І важливим є не лише результат, але й отримання від процесу гри фізичної, психічної та емоційної розрядки як найбільш ефективної форми відпочинку і підвищення працездатності за основним видом діяльності. Саме під час гри ми відсторонюємося від всіх побутових, робочих і сімейних проблем. І саме це позитивно впливає на наше здоров'я. А щодо результату, то максимум, що можна виграти, то це якесь аморфне місце і медаль за 10 грн. То чи варто заради цього відштовхувати від себе людей своєю агресивною, прискіпливою і некоректною поведінкою.

А тому, хто любить присоромлювати інших і хто вважає, що має право обливати інших брудом навіть не поцікавившись, що спонукає людей приймати ті чи інші рішення, скажу, що таку ж вимогливість варто застосовувати і по відношенню до власної поведінки. Бо зі сторони його поведінка виглядає зовсім не ідеальною.
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

:oops: ого Володя я хоч і чемний :lol: :lol: але завстидався за себе і за всіх!!!!
Та саме кумедне попереду (розіграш місць) а там будуть заруби :roll: :roll:
P.S.міцних нервів :geek: :gigi: :gigi: :gigi:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
mala
Повідомлень: 154
З нами з: П'ят, 08 січня 2010, 15:31
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення mala »

volodymyr писав:Це не зовсім вірна інформація. Перед грою я підійшов до представника команди СШ№1 і попередив, що гравці М.Ліцман і А.Найда не можуть брати участь у цих змаганнях, і якщо команда ЛУБП подасть протест то їм буде зарахована поразка. Я отримав відповідь, що інших гравців у комнди немає і без них команда не зможе грати. Я вважаю, що на цих змаганнях найважливішим є сам процес гри, тому не бачив доцільним заборонити її проведення. Тим більше, що жоден суддя не має право когось не пускати в зал чи виганяти з залу. Суддя має право зафіксувати результат гри і відреагувати на протест іншої команди у відповідності до загально прийнятої процедури. Після розмови з представником команди СШ№1 в мене була розмова з представником команди ЛУБП, у якій я пояснив йому ситуацію і вказав на право команди подати протест. Команда ЛУБП подала протест, він був прийнятий і задоволений. Результат гри відображено у турнірній таблиці.

А тепер уявіть ситуацію, що команда ЛУБП не подає протест, більше того, після відміни гри гравці займають позицію, що їм не важливий результат, оскільки вони вже не можуть претендувати на вихід в півфінал, і вони хочуть заради самої гри, заради азарту позмагатися з сильнішими спортсменами, і більше того, вони впевнені, що переможуть команду СШ№1 навіть з двома сильними гравцями. А тут головний суддя відміняє гру. І на наступний день гравці інших команд на Форумі висловлюють своє обурення. "Як так, ми зібралися, щоб просто пограти, навіть гроші заплатили, а нам не дають грати." Хто винен? Головний суддя.

Я прекрасно розумію команду СШ№1. Вони не хочуть програвати і шукають шляхи, які б сприяли їхнім перемогам. І це нормально. Починаючи від 1-го туру, не одна команда спробувала підсилитися іншими гравцями. І це нормально. Але є домовленості, і за їх рамки виходити не можна. З іншого боку, якщо б за кожне організаційне порушення команда не допускалася до гри, то в нас би половина ігор завершувалися технічними поразками. Практично на кожному турі одна, а то й кілька команд не приходить своєчасно на гру. Бувало, що за якусь команду на майданчик виходив гравець іншої команди. І я це дозволяю за умови, що суперник не заперечує. А те що у складі двох команд беруть участь жінки - це теж порушення. То що, заборонити командам виступати на наших змаганнях? А те що команди не мають єдиної спортивної форми - це теж порушення. Але ми все це обговорювали на нараді представників і ставимося до цього з розумінням. Бо наші змагання - любительські. І крім уже сказаного (далеко не всього) вони переповнені різними збиваючими чинниками, починаючи від затримок руху на дорогах, що не дозволяють вчасно зібратися командам і закінчуючи амбіціями бабулі-вахтерки, яка умудряється не тільки не впустити команди на гру, а навіть не випустити їх після гри :lol: :lol: :lol: Тому в кожній ситуації треба діяти за принципом доцільності. А ціль одна - проведення гри. І важливим є не лише результат, але й отримання від процесу гри фізичної, психічної та емоційної розрядки як найбільш ефективної форми відпочинку і підвищення працездатності за основним видом діяльності. Саме під час гри ми відсторонюємося від всіх побутових, робочих і сімейних проблем. І саме це позитивно впливає на наше здоров'я. А щодо результату, то максимум, що можна виграти, то це якесь аморфне місце і медаль за 10 грн. То чи варто заради цього відштовхувати від себе людей своєю агресивною, прискіпливою і некоректною поведінкою.

А тому, хто любить присоромлювати інших і хто вважає, що має право обливати інших брудом навіть не поцікавившись, що спонукає людей приймати ті чи інші рішення, скажу, що таку ж вимогливість варто застосовувати і по відношенню до власної поведінки. Бо зі сторони його поведінка виглядає зовсім не ідеальною.
Молодець, Володя!
mala
Повідомлень: 154
З нами з: П'ят, 08 січня 2010, 15:31
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення mala »

Oleg<SOKIL> писав::oops: ого Володя я хоч і чемний :lol: :lol: але завстидався за себе і за всіх!!!!
Та саме кумедне попереду (розіграш місць) а там будуть заруби :roll: :roll:
P.S.міцних нервів :geek: :gigi: :gigi: :gigi:
Олег, ти також молодець.
Без тебе і форум не був би цікавим.
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

:thumbup: :thumbup: :vol: :vol: :vol: :strong :strong :strong ура Я МОЛОДЕЦЬ!!!!! :strong :strong :strong :strong :strong :gigi:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення Yelik »

:mrgreen:
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення ostap.malaniuk »

Не перехваліть! Бо у фіналі зазнається і перестане грати :)))))))))))))
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

хто :shock: ? Я? :x та нікогда в жізні :strong :ninja: :ninja: :ninja:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
mala
Повідомлень: 154
З нами з: П'ят, 08 січня 2010, 15:31
Контактна інформація:

Re: Розділ Львівської Федерації Волейбол

Повідомлення mala »

Чого всі мовчать, що з 11 по13 червня 2010 року на 11:00 год починається фестиваль з волейболу Україна - Польща серед студентських команд!
Відповісти