Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Новини, обговорення, звіти, питання і все що стосується львівської федерації волейболу.
mala
Повідомлень: 154
З нами з: П'ят, 08 січня 2010, 15:31
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення mala »

Якщо якийсь суддя погодиться сам судити 5 матчів в день - то він герой!!!
Команда гру відіграла і всі пішли пити пиво. А суддя, від зорі до зорі.
ясаВ вікмеД
Повідомлень: 130
З нами з: Сер, 12 травня 2010, 23:32
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення ясаВ вікмеД »

mala писав:Скажіть, а яке відношення Львівська міська рада має до комерційних змагань? Нехай і під егідою обласної федерації.
Команди хочуть суддівство - то і цим людям треба платити за обслуговування гри. От і все. Яку суму платити суддям - також всі збираються і вирішують.
Ось вам і весь бюджет чемпіонату. За годину оренди платите по 100 грн., а суді за гру дати 50 грн. шкода. Тому і у нас нічого немає...
Як розуміти поняття комерційні змагання :?:
За певний продукт (результат)чи фізичної чи інтелектуальної праці кожен повинен отримувати віддачу. В даному випадку судді, оренда спортзалу.
Але щоб не вийшло так що команда яка скинулись на витрати змагання Кубку Львова , і вилетіла Після перших Ігор у звязку з програшем. Тому я мав на увазі, що за кожну окрему гру платять команди які грають. За інші ігри інші команди.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення Yelik »

Sanya писав:Ми - аматори.
Саня з чого ти взяв, що в Кубку будуть приймати участь аматори чи тільки аматори?
Приймають участь всі команди Львова - студентські, збірні, команди, що приймають участь в Чемпіонаті України, ну і очевидно деякі аматорські колективи.

Платити командам за кожну гру як на мене це абсурд, дитячий садік. Якби я організовував такий Кубок на таке б не пішов. Хочеш грати плати, не хочеш не грай і не плати :)
Аватар користувача
Sanya
Повідомлень: 131
З нами з: Сер, 12 серпня 2009, 07:14
Гравець команди: Дамаск
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення Sanya »

Yelik писав:
Sanya писав:Ми - аматори.
Саня з чого ти взяв, що в Кубку будуть приймати участь аматори чи тільки аматори?
Приймають участь всі команди Львова - студентські, збірні, команди, що приймають участь в Чемпіонаті України, ну і очевидно деякі аматорські колективи.
Ну не знаю.
Я приймав участь в різних змаганнях, і з аматорами, і професіоналами. І за ті змагання, що відносяться до олімпійських видів спорту (тобто патронуються державою) ніколи не платив. Тим більше коли справа йдеться про офіційні турніри.
Був в тому числі і на Кубку України(не з волейболу). Ні гривні не платив взносу. Хоча там теж був і зал, і купа суддів.

Ладно, будемо бачити, яку заломлять ціну.
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

А МЕНІ ПОФІГ :mrgreen: Я НЕДАВНО МЯЧИК ПОЛАМАВ :gigi: :volnap: ОТО БІДА :!: :!:
А ЗА ЗМАГАННЯ ГРОШІ БУДУТЬ ДАВАТИ ТІКО АМАТОРИ 100%
І ТО ПРАВИЛЬНО
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

БАЖАЮЧИХ ДЕСЬ 35 КОМАНД .З НИХ 7 РЕАЛЬНО ПОБОРЯТЬСЯ. АПЕРЕМОЖЕ :1 :1 :1 :1 :1 СОКІЛ :1 :1 :1 :1 :1 ГИ-ГИ :!: :!: :!: :!:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
mala
Повідомлень: 154
З нами з: П'ят, 08 січня 2010, 15:31
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення mala »

Мова йде про повноцінний чемпіонат, де ігри будуть аж до весни і ніхто нікуди не вилітає після програної гри.
Студентські команди зовсім не будуть допущені, бо для них проводяться окремі змагання в області, і зараз кожен ВНЗ почне претендувати на студента. Вийде, що знову тільки чемпіонат ВНЗ. Для чого нам ті ВУЗи.
Теоретично міська рада зможе профінансувати тільки суддівство, але гроші надійдуть не швидше літа 2011р. Скажемо судді - ви судіть, а гроші потім віддамо. Хто піде на таке? А якщо не віддадуть...
Ні один коледж, технікум чи ВНЗ не зможе офіційно виставити рахунок за оренду, бо всі вони є неприбутковими за статутом. Тільки не офіційно заплатити. То ж за яку оренду перерахує ЛМР?
ясаВ вікмеД
Повідомлень: 130
З нами з: Сер, 12 травня 2010, 23:32
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення ясаВ вікмеД »

Хто помиляється ;)
mala писав: :flirt: Мова йде про повноцінний чемпіонат, де ігри будуть аж до весни і ніхто нікуди не вилітає після програної гри.
Yelik » :roll: Сер, 08 вересня 2010, 15:58 Написав - Формат кубковий, програєш - вилітаєш.
RURA
Повідомлень: 13
З нами з: Сер, 04 листопада 2009, 11:41
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення RURA »

ДЕСЬ 35 КОМАНД :shock: - я прозрів де ви стільки набрали :o
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення Yelik »

ясаВ вікмеД писав:Хто помиляється
Незнаю звідки Мала черпає інформацію, але я все, що пишу узгоджую з Левківим. Під фразою "програєш - вилітаєш" варто розуміти: "програєш у своїй групі і вилітаєш із змагань".

Точної кількості команд на даний момент я незнаю.
Аватар користувача
Лана
Повідомлень: 47
З нами з: Сер, 08 вересня 2010, 18:02
Звідки: Lemberg
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення Лана »

Ну і ну!!! Послухала тут вас і трохи страшно стало ...Невже у ЛМР не знайдуться кошти на проведення волейболу :twisted: ?!?!?! То ж не мільйони треба??? Ви бачили може, скільки кандидатів на посаду мера Львова? Цілих 21 :shock: !!! А що вже макулатури від їхніх передвиборних програм??? Весь центр, навіть радіо і ТБ, а про інтернет то й взагалі мовчу...Мене дивує, невже ЖОДЕН З НИХ (тих,що рвуться будувати МАЙБУТНЄ МІСТА ЛЕВА) не міг сказати: "Відмовляюсь від всіляких там будок з агітками біля переходів і даю гроші народу"..Ну,наприклад,на закупівлю книжок для дитячих будинків чи сиротинців, кошти для хворих на лейкемію, на реставрацію "сірої" культурної спадщини міста та врешті-решт на той самий Кубок з волейболу (спорт - це Вам не якийсь там ..drugs&rock-n-roll :!: )!!! І це була б краща пропаганда, аніж якісь там папірці!!! Ага, якби ж то!!! ХОЧ БИ ОДИН!!!

Навіщо тоді вся та заморочка з Ярмарком СПОРТУ??? Показуха??? Знову "лапшу на вуха вішали" перед виборами???

...А ще напевно проблема у нас самих!Ні, без образ, я правду кажу. Подивіться на Захід: тільки-но промайнула десь інформація про скорочення робочих місць чи про підвищення на 1 рік песнійного віку -- французи вже страйкують! А пам’ятаєте, що було не так давно із німецькою Люфтганзою? От і я про те! А ми все терпимо... Навіть у спорті: треба на Кубок - гравці "скинуться", треба судді заплатити -- заплатимо... Ну а вже з аматорів брати якісь гроші - це, погодьтеся, просто смішно! Де ж їм, початківцям, набиратись досвіду, як не на іграх загальноміського рівня, і з сильнішими командами???Та й яка мотивація--доведеться платити за помилки???

Я до чого веду.. Згадую, як під час зимових Олімпійських ігор у Ванкувері раділи вболівальники тих країн, що брали перші місця!!! То було як НАЦІОНАЛЬНЕ СВЯТО, таке собі -- піднесення духу цілої країни!!!...Чого ми не могли так само пишатись за своїх олімпійців, за теперішні чемпіонати з футболу і т.д.??? Все починається з малого...Люди відчувають потребу у заходах, що об’єднують їх незалежно від політ поглядів, соціального статусу, віри тощо!

Так що,всім волейболістам -- треба буде відстоювати свої права самостійно! Що зробиш, що у нас такий хаос в країні і місті зокрема!

П.С. Сорі, що так розписалася... "Не за себя - за державу обидно!" :cry:
Аватар користувача
Sanya
Повідомлень: 131
З нами з: Сер, 12 серпня 2009, 07:14
Гравець команди: Дамаск
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення Sanya »

Лана писав: Так що,всім волейболістам -- треба буде відстоювати свої права самостійно! Що зробиш, що у нас такий хаос в країні і місті зокрема!
П.С. Сорі, що так розписалася... "Не за себя - за державу обидно!" :cry:
Є ідея. Треба кожному з нас, кому не байдужий Кубок, взнати ім'я депутата ЛМР від свого округу (це не складно).
Відправитись до нього, наприклад в громадську приймальню, і написати письмовий запит щодо Кубку, а заодно і на словах поцікавитись.
А потім цікавитись щодня, чи він щось робить в цьому напрямку.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення Yelik »

Збори представників команд вирішили робити після виборів(31.10), у зв`язку з тим, що деякі гравці приймають участь у виборах, крім того утрясаються графіки ігор студентської та аматорської ліг України, де приймають участь деякі команди.

На даний момент подали заявки 17 команд, ще кілька команд виявили бажання (на словах) грати і обіцяли, що також будуть подавати заявки. Чекаю на список команд, які вже подали заявки, як тільки його буду мати на пошті, відразу викладу.
Останній день прийому заявок від команд 30 жовтня 2010р.
(продублював на першій сторінці в першому повідомленні)
RURA
Повідомлень: 13
З нами з: Сер, 04 листопада 2009, 11:41
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення RURA »

А як знати чи команда зарахована? :?:
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реєстрація команд для участі в Кубку Львова восени 2010!

Повідомлення Yelik »

RURA писав:А як знати чи команда зарахована?
Yelik писав:Чекаю на список команд, які вже подали заявки, як тільки його буду мати на пошті, відразу викладу.
Відповісти