Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.(+фото)

Новини, обговорення, звіти, питання і все що стосується львівської федерації волейболу.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.(+фото)

Повідомлення Yelik »

Перший тур, якщо так можна сказати, вчора пройшов :) Будуть якісь враження, зауваження, побажання?
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення ostap.malaniuk »

я вже це писав, але в іншій гілці: 2 гри за один вечір... якщо можна.
Аватар користувача
ihor
Повідомлень: 92
З нами з: Пон, 05 жовтня 2009, 17:01
Гравець команди: Фортуна
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення ihor »

Вцілому дуже позитивне враження від гри, атмосфери, бажання людей приймати участь, грати і вигравати!
Класно що нарешті ідея втілилась в життя, і практично будь хто може позмагатись. Дякуємо організаторам.

Стосовно нюансів (які як завжди є) :)
- треба щось придумати з висотою сітки в лівому залі. 15 сантиметрів нижче норми має суттєвий вплив на гру
- були нюанси з підрахунком очок, треба спробувати покращити процес контролю за підрахунком. Говорю про цей же зал :)

На скільки я зрозумів вчора провели
- 1ша група - один тур (3 гри)
- 2га група - 2 тури (2+2 гри)
Тут можу помилятись

Стосовно кількості ігор на один день можу запропонувати організаторам розглянути варіант в наступний четвер провести 2 тури виключно для 1ї групи (2га група набирається сил/ проводить стикові зустрічі :) )
а ще через тиждень - 2 тури для 2ї групи + 1 тур для 1ї групи. ТАким чином можемо закінчити гру в групах в межах 3-4 тижнів

Ну і ще прохання до організаторів. Визначтесь будь ласка пошвидше з наступним туром, та іграми - щоб учасники могли вчасно планувати собі ігри/тренування та приватні справи.

Ще раз дякую!
volodymyr
Повідомлень: 7
З нами з: Вів, 20 жовтня 2009, 14:53
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення volodymyr »

Мені сподобалося налаштування команд на змагання. Перший тур був дуже насиченим за кількістю команд, кількістю ігор і відсутністю передбачуваної інформації про про рівень спортивної майстерності гравців і зіграність команд.
Щодо недоліків, то вони є і будуть. Лише на останній нараді представників було вирішено місце проведення змагань та можливість їх проведення у двох залах одночасно. Той хто, займався пошуком спортивного залу для тривалих публічних змагань (не лише для тренувань 2-3 рази в тиждень по 2 години) знає, що це нелегка справа. Нам треба було звернутися з листом до Управління молоді, сім'ї і спорту ЛМР, начальник цього управління (Ю.Наконечний) звернувся до начальника Управління освіти ЛМР (Н.Оксенчук), а остання через своїх підлеглих погодила з директором школи (Ю.Мокловичем) можливість проведення змагань такого формату на базі школи і тим самим сприяла отримання дозволу від директора школи на проведення змагань. Крім того, звиклою є практика, коли під час заходів, що проводяться сторонніми організаціями, повинен бути присутній представник школи. І дуже добре, що в цій школі працює фанат волейболу Євстігнєєв Станіслав Олександрович, який є таким представником і який по ходу змагань вирішував багато організаційних нюансів. Мене особисто напередодні змагань більше цікавило наявність розмітки, можливість встановлення сітки і освітлення. Всі інші недоліки ми оперативно можемо вирішити. Можна принести кращу сітку, можна її натягнути на відповідну висоту, можна зробити зручний календар змагань, можна покращити суддівство. Пропоную активно виявляти недоліки і незручності, а також рекомендувати способи їх усунення. Якщо хтось може принести іншу сітку, або хоча б розтяжки, то нехай зголоситься. Щодо календаря змагань, то будуть враховані побажання і в найближчих двох турах команди гратимуть по дві гри, в той час як інші будуть вихідними і зможуть тренуватися. Щодо суддівства, то я побачив багато учасників пройшли школу студентського волейболу і можуть успішно долучитися до суддівства змагань. В цілому хочу подякувати всім командам за розуміння ситуації і доброзичливість до організаторів та інших учасників. Бажаю всім успіхів.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення Yelik »

volodymyr, на мою думку треба щось вирішувати із суддівством дівчат. Ні дівчата гарні :) , але вони допускають, як мені здається, дуже багато елементарних помилок. Крім того хоть їх і 3-оє, реально хоть якось слідкує за процесом тільки одна. Ті що за столом сидять взагалі таке враження, думають про зірки в небі :?
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

Yelik,ситуація з хлопцями аналогічна !?!Тішать якість організації та залів,але від судівства інколи плакати хочеться :cry: :cry: :cry: чи то від сміху чи від горя!в 1-му турі воно було на високому рівні( :oops: volodymyr :oops: )З надією сподіваємось що в наступних турах це маленьке :lol: непорозуміння можна буде виправити.А ВЗАГАЛІ ФАЙНИЙ ТУРНІР :twisted:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення Yelik »

Oleg<SOKIL>
Ми вчора не грали, тому я бачив ігри і суддівство у двох залах. Хлопці судили більш менш нормально, були звичайно спірні моменти, але таких промахів, як робили дівчата там явно не було. До речі, на місці судді я б вам разок забрав очко за то що йому постійно №9 робив зауваження, сперечався, доказував з причиною і без(!) ;) Хоча можливо, то такий психологічний тиск на суддю :)

Навожу приклад який мені запам`ятався із суддівства дівчат. Основий суддя(зі свистком :) ) на сітці біля номера 2(площадка біля входу в зал), стіл де велися записи гри і табло з рахунком(2 судді) відповідно навпроти біля №4 по площадці. Команда суперника нападає, в №4 блокують - це 2м від столу. М`яч попадає і відскакує від блоку, різко міняючи траекторію в аут. Суддя зараховує команді, що нападала аут :o Ті що сидять за столом нічого не бачили, дивляться напроти одна на одну. І таких моментів було масса, там аути по пів метра, які рахували за поле і т.д.
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

Є практика судіння гравцями які грають в інших групах.Я бачив,таке судівство є більш відповідальним і якісним. То на ваш розсуд :idea:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

9 номер тоЯ :oops: 1_коли 6 глядачів бачуть блок судья свистить трос,2-коли половина лавки каже аут в нього поле.
в1 турі судив володя я ніслова не зказав на майданчику,нето шо до судді.і взагалі я за то щоб помагати слабким командам але не валити сильніші
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

я взагалі під час ігор рідко спорю с суддями але ту партію виграв не санаторій а суддя :evil:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

не віриш запитай в Прохорова ,Стрєли і навіть Скібіцького :!:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення Yelik »

Oleg<SOKIL>
Та чого я маю не вірити? Я сидів і дивився поруч, не кажу ж що не було зауважень завжди будуть зауваження, помилки і людський фактор, але на мою думку там не було таких вже критичних моментів. Якби вас судили дівчата ти б точно з розуму зійшов :) (без образ, я про суддівство)
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: добрея згіден. але з тим треба шось робити бо буде біда :ugeek:
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
Аватар користувача
Oleg<SOKIL>
Повідомлень: 185
З нами з: П'ят, 07 травня 2010, 08:01
Гравець команди: Сокаль
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення Oleg<SOKIL> »

Я за те щоб важливі матчі судив головний суддя + 2-оє на лініях по діагоналі!!!!(то наприклад коли ми з вами будемо грати) бо там вже буде шось схоже на волейбол
0677738205
oleg.senyshyn то скайп
ostap.malaniuk
Повідомлень: 160
З нами з: Нед, 27 грудня 2009, 21:41
Контактна інформація:

Re: Враження від чемпіонату з волейболу, весною 2010р.

Повідомлення ostap.malaniuk »

Та да, і нехай ще відеоповтор введуть. Я думаю, що цей турнір не потягне 3 суддів + "рахувальників"... Якщо нормальний суддя, то він розбереться, або визнає свою помилку і дасть спірний.
Відповісти