покращення форуму

Питання по роботі форуму та пропозиції щодо його розвитку
Відповісти
Аватар користувача
Chara
Повідомлень: 32
З нами з: П'ят, 04 травня 2012, 11:36
Гравець команди: Омега
Звідки: Львів
Контактна інформація:

покращення форуму

Повідомлення Chara »

Пропоную для зручності читання форуму видалити або перемістити в архів не актуальні теми. Залишити тільки ті, котрі мають активність протягом останнього року (наприклад). Всі актуальні теми звести до одного розділу.
Велика кількість тем забирає більше часу в непросунених користовачів (на зразок мене), для того щоб розібратися що до чого. Також пропоную зменшити вимоги і обмеження до файлів що можна завантажувати. Я, зокрема не можу приєднати жодного файлу бо кожен раз є якісь обмеження (розмір, тип, розширення файлу тощо), а я не впевнений користувач.

Ця пропозиція до адміністратора з метою покращення форуму та залучення більшої кількості відвідувачів і як наслідок - популяризації волейболу.
Написати це повідомлення особисто адміністратору теж не зміг бо не знайшов адреси адміністратора.
Прошу адміністратора видалити це повідомлення після ознайомлення з його змістом. Дякую.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: покращення форуму

Повідомлення Yelik »

Chara писав:Пропоную для зручності читання форуму видалити або перемістити в архів не актуальні теми. Залишити тільки ті, котрі мають активність протягом останнього року (наприклад). Всі актуальні теми звести до одного розділу.
Велика кількість тем забирає більше часу в непросунених користовачів (на зразок мене), для того щоб розібратися що до чого.
З архівом хороша ідея, думаю найближчим часом цим займусь. А що мається на увазі "Всі актуальні теми звести до одного розділу"? Всі теми підряд, що залишаться звести в один розділ?
Chara писав:Також пропоную зменшити вимоги і обмеження до файлів що можна завантажувати. Я, зокрема не можу приєднати жодного файлу бо кожен раз є якісь обмеження (розмір, тип, розширення файлу тощо), а я не впевнений користувач.
Забрав обмеження по розміру та роздільній здатності зображення! Залишив максимальну к-сть файлів, які можна приєднати до одного повідомлення 10шт. Якщо чесно з роздільною здатністю файлів, я не дуже впевнений, бо якщо приєднають фото оригінальне з фотоапарату, то його на форумі просто неможливо буде переглядати. Спробую поставити якийсь додаток, який автоматично буде їх зменшувати.
Chara писав:Ця пропозиція до адміністратора з метою покращення форуму та залучення більшої кількості відвідувачів і як наслідок - популяризації волейболу.
Написати це повідомлення особисто адміністратору теж не зміг бо не знайшов адреси адміністратора.
Прошу адміністратора видалити це повідомлення після ознайомлення з його змістом. Дякую.
Для цього є окремий підфорум з назвою: Про форум( Питання по роботі форуму та пропозиції щодо його розвитку ) До речі, і ця тема має бути там, туди і перекину її. Видаляти не буду, бо якраз такі теми для форуму ДУЖЕ цінні, бо дають розуміння, що потрібно користувачам! Дякую, сподіваюсь і інші користувачі напишуть свої зауваження по роботі форуму :idea:
Аватар користувача
Chara
Повідомлень: 32
З нами з: П'ят, 04 травня 2012, 11:36
Гравець команди: Омега
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: покращення форуму

Повідомлення Chara »

Yelik писав:
Chara писав: А що мається на увазі "Всі актуальні теми звести до одного розділу"? Всі теми підряд, що залишаться звести в один розділ?
Маю на увазі те, що реальних активних тем на форумі назбирається близько 10 і розбивати їх по якихось підрозділах, мені здається, немає сенсу.
"Львівська обласна федерація" - має 2 теми
"Про нас" - немає жодної
"Спортзали Львова" - 4 теми
"Знайди свою команду" - 1 тема
"Ігри, тренування, змагання" - 4 теми
"Цікаві матеріали" - 2 теми
"Фото, відео ...." - 1 тема
"Балачка" - жодної
"Інші види спорту" - жодної теми
"Про форум" - не обговорюється
Разом - 14 актуальних тем, котрі на даний час обговорюються, з них декілька скоро втратять актуальність, декілька додасться нових. Отже всі влізуть на одну сторінку + "архів" + "про форум"
опитування "як ви дізналися про форум" віднести в категорію "про форум"
Підкреслюю, це тільки моя особиста думка, я не є "Експером" в таких питаннях, подача в стрибку в мене виходить ліпше, ніж програмування на компі.
P.S. Карта в форматі .bmp все одно не завантажується.
Аватар користувача
Yelik
Адміністратор сайту
Повідомлень: 2119
З нами з: Пон, 03 серпня 2009, 08:13
Гравець команди: volleyball.lviv.ua
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: покращення форуму

Повідомлення Yelik »

Форум побудований таким чином, що теми у яких не спілкуються опускаються на низ(теми з новими повідомленнями піднімаються вверх), тому всі старі повідомлення будуть внизу. Дату останнього повідомлення можна подивитись справа(виділив червоними):
Скриншот 2014-05-21 13.08.55.jpg
Скриншот 2014-05-21 13.08.55.jpg (110.68 Кіб) Переглянуто 9646 разів
Підрозділи дають можливість швидшого пошуку потрібних тем, наприклад якщо мені потрібна інформація про спортзал, я в першу чергу їх шукаю в підрозділі "Спортзали Львова". Так, зараз мало спілкуються, але якщо всі теми звести до одного розділу, то шукати будь-яку інформацію стане великою проблемою, бо з часом назбирається багато нових тем, які з часом стануть старими. Тим більше, теми наприклад з інформаціює про ті ж спортзали, команди, фото ігор і т.д., можуть бути актуальні та потрібні, а ми їх видалимо!

Певна проблема з розділами "Львівська Обласна Федерація Волейболу" та "Турніри, змагання", бо змагання які організовує ЛОФВ часом відношу в один розділ, а часом в інший.

P.S. Карта в форматі .bmp не завантажується, бо форум не сприймає формату .bmp :( треба конвертувати в .jpg, тут я безсилий - це обмеження форуму.
Відповісти